Kategorie

Dobry wzrok (143)

Suplementy na wzmocnienie wzroku (62)

Bezpieczne płatności
Obsługa zamówień

  • apteka.farmjed@gmail.com

  • tel. +48 887806806
  • Lutax AMD Plus, kaps., 30 szt

    17.52 zł

    Producent:SANTEN OY
    Kod:8944301
    BLOZ7:8944301
    Wysyłka:48 godzin

    Ilość:szt.

    Suplement diety.Zawiera kwasy tłuszczowe omega-3, luteinę, zeaksantynę, antocyjanidy, witaminy i minerały. Są to składniki, które kompleksowo wpływają na narząd wzroku.

    Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

    Napisz recenzję
     
    Klienci polecają również:

    Voltaren Max żel x 100g

    23.90 zł

    Polopiryna C Plus sasz.x 14
    images/polopiryna 14sasz.jpg Polopiryna C Plus sasz.x 14 Wskazania: Gorączka i dolegliwości bólowe związane z przeziębieniem i grypą. Bóle o lekkim i średnim nasileniu (bóle zębów, nerwobóle, bóle stawów i mięśni, bóle głowy, migrena). Dawkowanie: Doustnie. Dorośli: przeciwgorączkowo, przeciwbólowo, w grypie i przeziębieniu 1-2 torebki 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa 6 saszetek. Pacjencie w podeszłym wieku (powyżej 65 lat): 1 saszetka 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa 3 saszetki. Dzieci powyżej 12 lat: 1 saszetka 3 razy na dobę. Maksymalna dawka dobowa - 4 saszetki. Zawartość jednej saszetki rozpuścić w 1/2 szklanki przegotowanej, letniej wody, wymieszać i wypić. Lek zaleca się przyjmować po posiłku.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Możliwe skutki uboczne: Nudności, wymioty, bóle brzucha, zaostrzenie lub nawrót choroby wrzodowej, nadżerki błony śluzowej i krwawienia z przewodu pokarmowego, zawroty głowy, pocenie się, szum w uszach, zaburzenia krzepnięcia krwi, zwiększone krwawienia miesiączkowe, reakcje nadwrażliwości.   Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługę maszyn. Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy i inne salicylany, witaminę C, wapń lub jakąkolwiek substancję pomocniczą preparatu, czynną chorobę wrzodową żołądka, dwunastnicy, stany zapalne przewodu pokarmowego, skazy krwotoczne, zaburzenia krzepnięcia krwi, zaburzenia równowagi kwasowo-zasadowej (w cukrzycy, mocznicy, tężyczce), wysoki poziom wapnia we krwi, astma współistniejąca z polipami nosa , ciężkie zaburzenia czynność nerek i/lub wątroby, ciężką niewydolność serca, fenyloketonurię (ze względu na zawartość aspartamu).   Gdy przyjmujesz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki przeciwcukrzycowe, przeciwzakrzepowe, sulfonamidy stosowane w zakażeniach bakteryjnych, digoksynę, metotreksat, kwas walproinowy, leki stosowane w leczeniu skazy moczanowej, leki moczopędne, leki na nadciśnienie z grupy inhibitorów konwertazy angiotensyny.   Gdy jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także, gdy karmisz piersią. Nie stosować w trzecim trymestrze ciąży. W niewielkich ilościach Polopiryna C Plus przenika do mleka kobiety karmiącej piersią. W przypadku doraźnego stosowania nie ma konieczności przerwania karmienia piersią. 12.30 zł koszyk,powiedz, 10694

    Polopiryna C Plus sasz.x 14

    12.30 zł

    Aspargin tabl. 0,017g+0,054g 75 tabl.

    7.18 zł

    Fervex D bez cukru gran. x 8 sasz.
    images/fervex-d.jpg Fervex D bez cukru gran. x 8 sasz. Wskazania: Doraźne leczenie objawowe chorób górnych dróg oddechowych: przeziębienia, zapalenia błon śluzowych nosa i gardła, alergicznego nieżytu nosa oraz objawów grypopodobnych u dorosłych i dzieci powyżej 15 roku życia. Preparat Fervex D może być stosowany przez chorych na cukrzycę. Dawkowanie: Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 15 lat: 1 saszetka 2 lub 3 razy na dobę. Przerwy w podawaniu kolejnych dawek powinny wynosić co najmniej 4 godziny. W przypadku upośledzenia czynności nerek, należy zachować co najmniej ośmiogodzinne przerwy między dawkami. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance ciepłej lub chłodnej wody, wypić. Nie stosować dłużej niż 5 dni bez porozumienia z lekarzem. Nie stosować u dzieci poniżej 15 roku życia.   Uwaga! Nie stosować z innymi preparatami zawierającymi paracetamol. Podczas stosowania preparatu nie należy spożywać alkoholu.   Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.   Przed zastosowaniem leku należy sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu (etykiecie). Nie należy stosować leku po terminie ważności. Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta. Możliwe skutki uboczne: Sporadycznie skórne reakcje uczuleniowe (pokrzywka, rumień), efekty atropinopodobne (suchość w jamie ustnej, zaburzenia akomodacji oka, zatrzymanie moczu - u pacjentów z rozrostem gruczołu krokowego i retencją moczu, splątanie lub pobudzenie - u osób w wieku podeszłym). Istnieją pojedyncze opisy zmian w obrazie morfologicznym krwi po podaniu paracetamolu. Stosowany w dużych dawkach lub długotrwale może upośledzić czynność wątroby i/lub nerek.   Lek może powodować senność. Szczególną ostrożność powinni więc zachować prowadzący pojazdy i maszyny mechaniczne. 10.98 zł koszyk,powiedz, 5393

    Fervex D bez cukru gran. x 8 sasz.

    10.98 zł

    Etopiryna tabl. x 50

    11.29 zł

    Ambrosol syrop 15mg/5ml x 120ml
    images/ambrosol-syrop-0-015-g-5ml-120-ml.jpg Ambrosol syrop 15mg/5ml x 120ml Ostre i przewlekłe schorzenia dróg oddechowych z gęstą, nadmiernie lepką wydzieliną, przewlekłe zapalenie oskrzeli, mukowiscydoza, niedodma w wyniku zamknięcia oskrzeli przez śluz, powikłania płucne po operacjach. Skład 5 ml syropu zawiera 15 mg ambroksolu. Działanie Lek posiada własności sekretolityczne i mukolityczne, powoduje rozrzedzenie śluzu, ułatwia odkrztuszanie plwociny, wtórnie może prowadzić do zmniejszenia nasilenia kaszlu. Wskazania Ostre i przewlekłe schorzenia dróg oddechowych z gęstą, nadmiernie lepką wydzieliną, przewlekłe zapalenie oskrzeli, mukowiscydoza, niedodma w wyniku zamknięcia oskrzeli przez śluz, powikłania płucne po operacjach i w przebiegu anestezji, po zabiegach diagnostycznych na drzewie oskrzelowym, schorzenia nosogardzieli. Przeciwwskazania Nadwrażliwość na lek. Czynna choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy. Nie należy stosować preparatu w I trymestrze ciąży. Dawkowanie Doustnie. Dawkę dobową należy podawać w 2 dawkach. W leczeniu przewlekłym zalecana dobowa dawka dla dzieci wynosi 1,2-1,6 mg/kg m.c. Dzieci: 1-2 lata - 15 mg/dobę; 3-4 lata - 15-30 mg/dobę; 5-6 lat - 30 mg/dobę; 7-12 lat - 30-45 mg/dobę. Dzieci powyżej 12 lat i dorośli 60-120 mg na dobę. Przy leczeniu trwającym dłużej niż 7-14 dni dawkę zmniejsza się do połowy. Uwagi Preparatu nie należy stosować z lekami przeciwkaszlowymi. Syrop należy przyjmować w czasie posiłku rannego i południowego, nie stosować wieczorem. Dokładnie odkrztuszać lub odsysać wydzielinę oskrzelową. Preparat może być używany przez diabetyków. 8.00 zł koszyk,powiedz, 863

    Ambrosol syrop 15mg/5ml x 120ml

    8.00 zł

    Szukaj

    Wpisz szukany produkt


    Wyszukiwanie zaawansowane
    Koszyk
    ...jest pusty

    Zobacz
    Przechowalnia

    Ilość produktów w przechowalni: 0

    Zobacz

    Wyszukiwarka Google
    Wyszukaj przy pomocy Google.

    Polecamy
    Bestsellery
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.