Kategorie

POZOSTAŁE (2439)

Ceneo zaufane opinie
Bezpieczne płatności
Obsługa zamówień

  • apteka.farmjed@gmail.com

  • tel. +48 887806806
  • Tokovit A+E mite kaps.x 30

    6,00 zł

    Producent:Hasco-Lek S.A.
    Kod:4842801
    EAN:5909990897018
    BLOZ7:4842801
    Wysyłka:48 godzin

    Ilość:szt.

    Skład:

    1 kapsułka zawiera - Vitaminum A 2500 j.m. - Vitaminum E 70 j.m.


    Działanie:

    Vitamina A - odgrywa istotną rolę w procesie widzenia,jest niezbędna do wzrostu regeneracji, bierze udział w kostnieniu i tworzeniu struktury kości Vitamina E - przeciwdziała utlenianiu składników komórkowych


    Zastosowanie:

    - profilaktyka i uzupełnianie niedoborów witamin


    Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

    Napisz recenzję
     
    Klienci polecają również:
    Panadol extra x 12
    images/panadol-extra12.jpg Panadol extra x 12 Wskazania: Paracetamol działa przeciwbólowo w: bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych, bólach menstruacyjnych. Preparat Panadol Extra może być stosowany w: przeziębieniach, stanach grypopodobnych. Dawkowanie: Doustnie. W zależności od nasilenia dolegliwości 1 do 2 tabletki preparatu Panadol Extra  co 4 godziny. Preparatu Panadol Extra  nie należy przyjmować częściej niż co 4 godziny. Nie wolno przekraczać 4 dawek (8 tabletek) w ciągu doby. Preparat nie jest zalecany dla dzieci  poniżej 12 roku życia. Jeśli objawy choroby nie ustępują należy skonsultować się z lekarzem. Nie wolno przyjmować preparatu Panadol Extra łącznie z innymi lekami zawierającymi w swoim składzie paracetamol. W czasie stosowania leku nie wolno spożywać żadnych napojów alkoholowych.  Duża ilość wypitej kawy czy herbaty przy jednoczesnym przyjmowaniu tego leku może spowodować uczucie napięcia i rozdrażnienia. Możliwe skutki uboczne: Mogą wystąpić: skórne odczyny alergiczne: świąd, pokrzywka, wysypka, rumień, zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego: pieczenie w nadbrzuszu, nudności, wymioty, sporadycznie mogą wystąpić zmiany w obrazie krwi. Przy przedawkowaniu może nastąpić upośledzenie czynności wątroby oraz nerek,  a ze względu na obecność kofeiny: zaburzenia snu, bóle głowy, drżenia mięśniowe, niemiarowość rytmu serca. Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na paracetamol lub kofeinę, schorzenia wątroby i /lub nerek, chorobę alkoholową, chore serce, nadciśnienie. Gdy przyjmujesz doustne środki przeciwzakrzepowe, rifampicynę, leki przeciwpadaczkowe, leki nasenne, leki należące do grupy inhibitorów monoaminooksydazy (MAO). Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią - stosować tylko po konsultacji z lekarzem. 6,30 zł koszyk,powiedz, 10197

    Panadol extra x 12

    6,30 zł

    Acard tabl. 75mg x 60
    images/acard-75mg-60-tabletek.jpg Acard tabl. 75mg x 60 Acard, tabletki dojelitowe powlekane, 75 mg, 60 sztuk Acard stosuje się w chorobie niedokrwiennej serca oraz wszelkich sytuacjach, w których celowe jest hamowanie agregacji płytek krwi.  Działanie: Acard zawiera kwas acetylosalicylowy, który hamuje agregację płytek krwi. Lek przeznaczony jest do długotrwałego stosowania w chorobach, które grożą powstaniem zakrzepów i zatorów w naczyniach krwionośnych. Tabletka dojelitowa leku Acard ma otoczkę i nie rozpada się w żołądku, przez co zmniejsza się drażniące działanie kwasu acetylosalicylowego na błonę śluzową żołądka. Wskazania zapobieganie zawałowi serca u osób dużego ryzyka, świeży zawał serca lub podejrzenie świeżego zawału serca, niestabilna choroba wieńcowa, prewencja wtórna u osób po przebytym zawale serca, stan po wszczepieniu pomostów aortalno-wieńcowych, angioplastyce wieńcowej, zapobieganie napadom przejściowego niedokrwienia mózgu (TIA) i niedokrwiennego udaru mózgu u pacjentów z TIA, po przebytym udarze niedokrwiennym mózgu u pacjentów z TIA, u osób z zarostową miażdżycą tętnic obwodowych, zapobieganie zakrzepicy naczyń wieńcowych u pacjentów z mnogimi czynnikami ryzyka, zapobieganie zakrzepicy żylnej i zatorowi płuc u pacjentów długotrwale unieruchomionych. Skład: Jedna tabletka dojelitowa zawiera odpowiednio 75 mg lub 150 mg kwasu acetylosalicylowego. Sposób użycia: Stosować doustnie. Tabletka dojelitowa leku Acard ma otoczkę i nie rozpada się w żołądku, przez co zmniejsza się drażniące działanie kwasu acetylosalicylowego na błonę śluzową żołądka. Tabletki dojelitowe należy przyjmować po posiłku - połykać w całości. Uwaga: w świeżym zawale serca lub podejrzeniu świeżego zawału serca tabletki dojelitowe mogą być stosowane, gdy nie jest dostępny kwas acetylosalicylowy w tabletkach nie powlekanych. W takim przypadku tabletki dojelitowe należy bardzo dokładnie rozgryźć, aby uzyskać szybkie wchłanianie. Zapobieganie zawałowi serca u osób dużego ryzyka: Zwykle 1 tabletka dojelitowa (75 mg) na dobę. Świeży zawał serca lub podejrzenie świeżego zawału serca: Jednorazowo 4 tabletki dojelitowe (300 mg). Tabletki dojelitowe należy bardzo dokładnie rozgryźć, aby uzyskać szybkie wchłanianie! Niestabilna choroba wieńcowa, prewencja wtórna u osób po przebytym zawale serca: Zwykle 1 tabletka dojelitowa (75 mg) na dobę. Stan po wszczepieniu pomostów aortalno-wieńcowych, angioplastyce wieńcowej: Zwykle 1 tabletka dojelitowa (75 mg) na dobę. Zapobieganie zatorom naczyń mózgowych i napadom przemijającego niedokrwienia mózgu (ang. TIA – transient ischaemic attacks): Zwykle 1 tabletka dojelitowa (75 mg) na dobę. Po przebytym udarze niedokrwiennym mózgu u pacjentów z TIA: 1 tabletka dojelitowa (75 mg) na dobę. U osób z zarostową miażdżycą tętnic obwodowych: Zwykle 1 tabletka dojelitowa (75 mg) na dobę. Zapobieganie zakrzepicy naczyń wieńcowych u pacjentów z mnogimi czynnikami ryzyka: Zalecana dawka dobowa 1 do 2 tabletek dojelitowych (75 mg do 150 mg). Zapobieganie zakrzepicy żylnej i zatorowi płuc u pacjentów długotrwale unieruchomionych, np. po dużych zabiegach chirurgicznych jako uzupełnienie innych sposobów profilaktyki: 1 do 2 tabletek dojelitowych (75 mg do 150 mg) na dobę. Opakowanie: 60 Tabletek powlekanych Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci. Uwagi: Stosowanie leku Acard z innymi lekami: Nie stosować jednocześnie leku Acard z metotreksatem w dawkach 15 mg na tydzień lub większych, ponieważ lek może nasilać działanie oraz działania niepożądane metotreksatu. Należy unikać jednoczesnego przyjmowania leku Acard i ibuprofenu, ponieważ ibuprofen znacząco zmniejsza działanie kwasu acetylosalicylowego. Lek Acard można stosować z poniżej wymienionymi lekami po uprzedniej konsultacji z lekarzem: - z metotreksatem w dawkach mniejszych niż 15 mg na tydzień; - z lekami przeciwzakrzepowymi; - z innymi niesteroidowymi lekami przeciwzapalnymi, w tym salicylanami; - z lekami stosowanymi w dnie moczanowej (np. probenecid, benzbromaron); - z digoksyną; - z doustnymi lekami przeciwcukrzycowymi pochodnymi sulfonylomocznika (np. tolbutamidem, chlorpropamidem, glibenklamidem) oraz insuliną; - z lekami trombolitycznymi i innymi lekami hamującymi agregację płytek krwi, np. tyklopidyną; - z lekami moczopędnymi, np. furosemidem; - z glikokortykosteroidami systemowymi (z wyjątkiem hydrokortyzonu stosowanego jako leczenie zastępcze w chorobie Addisona); - z lekami przeciwnadciśnieniowymi z grupy inhibitorów konwertazy angiotensyny (np. kaptopryl); - z kwasem walproinowym (lek stosowany w padaczce). Alkohol może zwiększyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych dotyczących przewodu pokarmowego wywołane przez kwas acetylosalicylowy. Ciąża i karmienie piersią: Przed zastosowaniem każdego leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty. Lek można stosować w pierwszych 6 miesiącach ciąży (I i II trymestr) jedynie po konsultacji z lekarzem. Stosowanie leku w ostatnich trzech miesiącach ciąży (III trymestr) jest przeciwwskazane. Krótkotrwałe stosowanie leku przez kobietę karmiącą piersią nie stanowi dużego zagrożenia dla karmionego piersią dziecka. Nie zaleca się natomiast karmienia piersią podczas długotrwałego stosowania dużych dawek kwasu acetylosalicylowego. Prowadzenie pojazdów i obsługa maszyn: Lek nie wywiera wpływu na zdolność do prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn. Przeciwwskazania: Jeśli u pacjenta stwierdzono nadwrażliwość na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy, inne salicylany lub jakikolwiek składnik leku; jeśli u pacjenta stwierdzono skazę krwotoczną; jeśli u pacjenta stwierdzono czynną chorobę wrzodową żołądka i (lub) dwunastnicy; jeśli u pacjenta stwierdzono ciężką niewydolność nerek; jeśli u pacjenta stwierdzono ciężką niewydolność wątroby; jeśli u pacjenta wystąpiły napady tzw. astmy aspirynowej i były wywołane podaniem salicylanów lub substancji o podobnym działaniu, szczególnie niesteroidowych leków przeciwzapalnych; jeśli pacjentka jest w ostatnim trymestrze ciąży. Nie stosować leku jednocześnie z metotreksatem (lek przeciwnowotworowy) w dawkach 15 mg na tydzień lub większych – patrz punkt Stosowanie leku Acard z innymi lekami. Nie stosować leku u dzieci do 12 lat z infekcjami wirusowymi (np. grypa lub ospa wietrzna) z uwagi na możliwość wystąpienia ciężkich powikłań w postaci uszkodzenia wątroby i mózgu (zespół Reye’a). Podmiot odpowiedzialny: POLFA WARSZAWA Dostawa / odbiór produktu: Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h. Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży. 5,98 zł koszyk,powiedz, 439

    Acard tabl. 75mg x 60

    5,98 zł

    Selen+Vit.E tabl. x 100 /Naturell
    images/selen-vit-e-tabl-0-1-g-100-tabl.jpg.jpg Selen+Vit.E tabl. x 100 /Naturell Skład: Substancja czynna: selen (uzyskany z drożdży selenowych) 50 mcg, witamina E 10 mg (100% d.z.s.*). Substancje dodatkowe: dekstroza (sub. słodząca), mikrokrystaliczna celuloza (sub. wypełniająca). Wskazania: Przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się komórek. Chroni serce i układ krążenia przed zmianami chorobowymi. Zapobiega stanom zapalnym, głównie reumatoidalnemu zapaleniu stawów. Wspomaga wydalanie szkodliwych metali ciężkich i neutralizuje toksyny w organizmie. Łagodzi objawy związane z menopauzą u kobiet. Działanie: Selen to pierwiastek śladowy, niezbędny dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Wynika to z jego własności odtruwających, zwanych również antyoksydacyjnymi. Zapobiega powstawaniu szkodliwych produktów przemiany materii, zwanych wolnymi rodnikami. Chroni komórki naszego organizmu przed uszkodzeniami, przedwczesnym starzeniem się oraz zaburzeniami metabolizmu. Selen jest niezbędny do syntezy białek. Wzmacnia odporność tkanek na uszkodzenia i stymuluje układ odpornościowy organizmu do obrony przed działaniem substancji toksycznych. Selen w naszym organizmie tworzy proste związki z metalami ciężkimi, przez co łagodzi ich szkodliwe działanie i przyspiesza ich neutralizację. Uczestniczy w wytwarzaniu prostaglandyn - naturalnych substancji przeciwzapalnych, zapobiegających zmianom reumatycznym. Selen odgrywa ważną rolę w podtrzymaniu sprawności seksualnej mężczyzn. Badania wykazały, że zwiększa on liczbę plemników i poprawia ich ruchliwość. Istotne jest, że selen i witamina E mają tzw. działanie synergiczne, co oznacza, że razem działają silniej niż podawane osobno w równoważnych dawkach. Dawkowanie: 1-2 tabletki dziennie, najlepiej podczas posiłku lub bezpośrednio po nim. Tabletki należy ssać lub połykać. 14,70 zł koszyk,powiedz, 12028

    Selen+Vit.E tabl. x 100 /Naturell

    14,70 zł

    Calcium pantothenicum 100mg 50 Tabletek
    images/1427192380_jelfa_Calcium_pantothenicum_100mg.jpg Calcium pantothenicum 100mg 50 Tabletek Calcium pantothenicum 100mg 50 Tabletek Status:Suplement diety Działanie:Preparat zalecany w celu uzupełnienia niedoborów kwasu pantotenowego w organizmie. Kwas pantotenowy bierze udział w procesach wzrostowych organizmu, wpływa na regenerację skóry, wzrost włosów i paznokci. Kwas pantotenowy w komórkach organizmu ludzkiego występuje głównie w koenzymie A, związku niezbędnym w wielu procesach metabolicznych, zwłaszcza w przemianie węglowodanów, tłuszczów i białek. Skład:100 mg pantotenianu wapnia. Zaweira laktozę jednowodną, talk, skrobie ziemniaczaną, magnezu stearynian. Zalecana porcja:Dorośli doustnie 100-200 mg 2-3 dawki na dzień (nie więcej niż 6 tabletek na dobę - 600mg). Dzieci od 4 lat życia 100 mg 2-4 dawki na dzień (nie więcej niż 4 tabletki na dobę - 400mg). Opakowanie: Opakowanie zawiera 50 tabletek Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci. Uwagi:Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Podmiot odpowiedzialny:Jelfa S.A. ul. Wincentego Pola 21, 58-500 Jelenia Góra Dostawa / odbiór produktu: Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h. Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży. 7,37 zł koszyk,powiedz, 2701

    Calcium pantothenicum 100mg 50 Tabletek

    7,37 zł

    LACTO LADY TABL. - 60 TABL.

    26,65 zł

    La Roche-Cicaplast balsam B5 x 100ml

    39,00 zł

    Informacje


    Szukaj

    Wpisz szukany produkt


    Wyszukiwanie zaawansowane
    Koszyk
    ...jest pusty

    Zobacz
    Przechowalnia

    Ilość produktów w przechowalni: 0

    Zobacz

    Wyszukiwarka Google
    Wyszukaj przy pomocy Google.

    Polecamy
    Solgar partner
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.