Opinie o Nas

aptekawaw.pl

Kategorie
Ceneo zaufane opinie
Bezpieczne płatności
Obsługa zamówień
PN. - PT. 8:00 - 18:00

  • apteka.farmjed@gmail.com

  • tel. +48 887 806 806
  • Collaflex DUOPACK 120 Kapsułek

    58,90 zł

    Kod: 3107551
    EAN: 5904960010404
    BLOZ7: 3107551
    Wysyłka:48 godzin

    Ilość:szt.

    Collaflex DUOPACK 120 Kapsułek


    Status:

    Suplement diety

    Działanie:

    Collaflex® posiada w swoim składzie unikalny, opatentowany składnik BioCell Collagen™ zawierający składniki macierzy międzykomórkowej tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny oraz kwas hialuronowy. Występują one w zhydrolizowanej, niskocząsteczkowej formie charakteryzującej się wysoką biodostępnością i wchłanialnością z przewodu pokarmowego. Collaflex® zawiera także witaminę C, która pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości. Ponadto witamina C chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.
    Zastosowanie: preparat uzupełnia dietę w kolagen typu II, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy i witaminę C. Polecany jest osobom dbającym o utrzymanie prawidłowej kondycji chrząstki i kości, zwłaszcza osobom starszym i osobom aktywnie uprawniającym sport.


    Składniki:

    BioCell Collagen™ (zhydrolizowane składniki macierzy międzykomórkowej tkanki chrzęstnej: kolagen typu II, siarczan chondroityny, kwas hialuronowy), żelatyna (składnik otoczki), kwas L-askorbinowy, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, barwnik: dwutlenek tytanu.

    Dzienna porcja (2 kapsułki) zawiera: 700 mg BioCell Collagen™, w tym 420 mg kolagenu typu II, 140 mg siarczanu chondroityny oraz 70 mg kwasu hialuronowego, 80 mg witaminy C (100%**).

    ** % zalecanego dziennego spożycia


    Zalecana porcja:

    1 kapsułka dwa razy dziennie.

    Opakowanie:

    Opakowanie zawiera 120 tabletek.

    Przechowywanie:

    Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.

    Uwagi:

    Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
    Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

    Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


    Przeciwwskazania:

    Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu.

    Podmiot odpowiedzialny:

    Oleofarm Sp. z o.o., ul. Mokronoska 8, 52-407 Wrocław

    Dostawa / odbiór produktu:

    Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

    Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

    Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

    Napisz recenzję
     
    Klienci polecają również:
    LEN MIELONY 200G
    images/1435923048_len_mielony_oleofarm_100100.jpg LEN MIELONY 200G LEN MIELONY Status:Dietetyczny środek spożywczy Działanie:Len mielony uzyskany w procesie odtłuszczania jest doskonałym składnikiem codziennej zbilansowanej diety. Nasiona lnu zwyczajnego wykazują korzystny wpływ na funkcjonowanie układu trawiennego, wspierają prawidłową perystaltykę jelit, a także ułatwiają prawidłowe wypróżnianie. Ponadto nasiona lnu zwyczajnego nie zawierają glutenu. Produkt charakteryzuje się wysoką zawartością białka, błonnika pokarmowego i tłuszczów nienasyconych oraz niską zawartością sodu i kwasów tłuszczowych nasyconych. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zrównoważonego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia. Składniki:mielone nasiona lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum L.) uzyskane w procesie odtłuszczania (100%). Wartość odżywcza 100 g produktu: wartość energetyczna (energia) 1291 kJ / 311 kcal tłuszcz w tym: 9 g   kwasy tłuszczowe nasycone 1,1 g kwasy tłuszczowe jednonienasycone 1,7 g kwasy tłuszczowe wielonienasycone 6,2 g węglowodany w tym: 7 g   cukry 2 g błonnik 38 g białko 32 g sól 0,15 g Zalecana porcja:1 łyżeczkę lnu mielonego złocistego zalać 3/4 szklanki gorącej wody. Odczekać kilka minut, często mieszając do uzyskania kleiku. Można spożywać do 2-3 razy dziennie z dodatkiem mleka, owoców, soków, jogurtów lub miodu. Len mielony jest również doskonałym dodatkiem do zup, pieczywa, sosów oraz płatków śniadaniowych. Opakowanie:Opakowanie zawiera 200 g. Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci. Uwagi:Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu Podmiot odpowiedzialny:Oleofarm Sp. z o.o., ul. Mokronoska 8, 52-407 Wrocław Dostawa / odbiór produktu:Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h. Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży. 4,37 zł koszyk,powiedz, 49546

    LEN MIELONY 200G

    4,37 zł

    Coldrex MaxGrip tabl.x 24
    images/1392038467_coldrexmax grip 24.jpg Coldrex MaxGrip tabl.x 24 CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU LECZNICZEGO 1. NAZWA PRODUKTU LECZNICZEGO Coldrex MaxGrip C, tabletki 2. Składniki: 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum), 25 mg kofeiny (Coffeinum), 5 mg chlorowodorku fenylefryny (Phenylephrini hydrochloridum), 20 mg wodzianu terpinu (Terpinum hydratum), 30 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum) Substancje pomocnicze, patrz pkt 6.1 3. POSTAĆ FARMACEUTYCZNA Tabletki 4. SZCZEGÓŁOWE DANE KLINICZNE 4.1. Wskazania do stosowanie Leczenie objawów przeziębienia i grypy, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle gardła, bóle kostne i mięśniowe, katar. 4.2. Dawkowanie i sposób podawania Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: Doustnie, 2 tabletki, do 4 razy na dobę. Nie stosować częściej niż co 4 godziny ani nie więcej niż 8 tabletek na dobę. Nie stosować dawki większej niż zalecana. Jeżeli objawy choroby utrzymują się pacjent powinien zasięgnąć porady lekarza. Nie stosować z innymi produktami leczniczymi zawierającymi paracetamol, substancje zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa ani innymi lekami o podobnym mechanizmie działania. Jeżeli lekarz nie zaleci inaczej, produktu leczniczego nie należy stosować dłużej niż 3 dni. 4.3. Przeciwwskazania Stwierdzona nadwrażliwość na paracetamol, kwas askorbowy, kofeinę, fenylefrynę, wodzian terpinu lub którąkolwiek substancję pomocniczą produktu. Niewydolność wątroby lub ciężka niewydolność nerek, choroba alkoholowa. Przyjmowanie zydowudyny, stosowanie inhibitorów monoaminooksydazy (MAO) i okres 2 tygodni po ich ostatnim zastosowaniu. Produktu Coldrex MaxGrip C nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. 4.4. Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania Należy stosować ostrożnie u pacjentów: - z nadciśnieniem tętniczym, - z chorobami serca i naczyń, - z cukrzycą, - z nadczynnością tarczycy, - z jaskrą zamkniętego kąta przesączania, - z guzem chromochłonnym nadnerczy, - z rozrostem gruczołu krokowego, - z chorobami zakrzepowo-zatorowymi (np. zespół Raynaude'a), - stosujących leki blokujące receptory beta-adrenergiczne i inne leki obniżające ciśnienie krwi (debryzochina, guanetydyna, rezerpina, metyldopa), - stosujących trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne, - stosujących inne sympatykomimetyki (takie jak leki zmniejszające przekrwienie błony śluzowej nosa, środki hamujące łaknienie lub leki psychostymulujące o działaniu podobnym do amfetaminy), - z zaburzeniami czynności układu oddechowego (rozedma płuc, przewlekłe zapalenie oskrzeli), - z niedoborem dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, - z niewydolnością wątroby lub nerek. Schorzenia wątroby nasilają ryzyko uszkodzenia wątroby przez paracetamol. U osób ze schorzeniami wątroby istnieje zwiększone ryzyko przedawkowania. Należy unikać nadmiernego spożycia kawy, herbaty lub napojów zawierających kofeinę podczas stosowania leku. W czasie przyjmowania produktu nie należy pić alkoholu ze względu na zwiększone ryzyko uszkodzenia wątroby. Uszkodzenie wątroby jest możliwe u osób, które spożyły jednorazowo 10 g paracetamolu lub więcej. Spożycie 5 g paracetamolu może prowadzić do uszkodzenia wątroby u pacjentów z następującymi czynnikami ryzyka: - Pacjenci przyjmujący długotrwale karbamazepinę, fenobarbital, fenytoinę, prymidon, ryfampicynę, ziele dziurawca lub inne leki indukujące enzymy wątrobowe; - Pacjenci regularnie nadużywający alkoholu; - Pacjenci, u których zachodzi możliwość niedoboru glutationu np. z zaburzeniami łaknienia, mukowiscydozą, zakażeniem wirusem HIV, głodzonych lub wyniszczonych. 4.5. Interakcje z innymi produktami leczniczymi i inne rodzaje interakcji Należy zasięgnąć porady lekarskiej przed zastosowaniem produktu wraz z następującymi lekami: Inhibitory monoaminooksydazy 14,90 zł koszyk,powiedz, 3374

    Coldrex MaxGrip tabl.x 24

    14,90 zł

    Trivagin 20 kapsułek
    images/1409143601_trivagin-20-kaps.jpg Trivagin 20 kapsułek Trivagin 20 kapsułek Status:Suplement diety Działanie:Trivagin doustne bakterie kwasu mlekowego dla kobiet, zalecany w celu uzupełnienia prawidłowej flory bakteryjnej, zawierający 3 miliardy komórek bakterii kwasu mlekowego. Doustna forma kapsułek i brak konieczności przechowywania preparatu w lodówce zapewnia wygodę stosowania oraz przechowywania. Składniki: Składniki czynne                                   Zawartość w jednej kapsułce Lactobacillus gasseri                             0,9 mld Lactobacillus fermentum                        0,6 mld Lactobacillus plantarum                         0,6 mld Lactobacillus rhamnosus                       0,9 mld Zalecana porcja:1 kapsułka dziennie. Najlepiej spożywać w trakcie lub po posiłku, popijając niewielką ilością wody. Opakowanie:Opakowanie zawiera 20 kapsułek. Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci. Uwagi:Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie należy przekraczać zalecanej dawki. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na którykolwiek składnik. Podmiot odpowiedzialny:Verco S.A., ul. Jacka Odrowąża 15, 03-310 Warszawa Dostawa / odbiór produktu: Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h. Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży. 32,95 zł koszyk,powiedz, 61294

    Trivagin 20 kapsułek

    32,95 zł

    Trivagin Żel do stosowania pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych 30 ml
    images/TRIVAGIN ZEL 30G VERCO ID 80109.jpg Trivagin Żel do stosowania pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych 30 ml TRIVAGIN ŻEL Status: Wyrób medyczny leczniczy Działanie: Trivagin żel do ochrony i pielęgnacji zewnętrznych okolic intymnych to preparat posiadający, który ma w składzie składnik o właściwościach antyświądowych, opracowany z myślą o milionach kobiet, które cierpią co jakiś czas na uciążliwe dolegliwości intymne, takie jak: swędzenie, pieczenie, podrażnienia. Trivagin żel działa natychmiast po aplikacji: od razu lub niedługo po aplikacji redukuje świąd i podrażnienia . Przeznaczony do stosowania zewnętrznego przez kobiety podatne na nawracające infekcje i towarzyszący im świąd, przed i po korzystaniu z basenu, sauny i solarium, w trakcie antykoncepcji, po antybiotykoterapii, w połogu, w okresie menopauzy. Wygodny i łatwy w użyciu, nie brudzi bielizny, nie pozostawia uczucia lepkości . Składniki: woda, oksyetylenowany alkohol laurylowy, glicerol, fenoksyetanol, kopolimer kwasu akrylowego i alkilometakrylanu, alfa-glukan, trójetanoloamina, dioctan glutaminianu i tetrasodowego, etyloheksylogliceryna, polisacharydy, hialuronian sodu, kwas mlekowy. Sposób użycia: Po umyciu okolic intymnych delikatnie rozprowadzić cienką warstwę żelu na okolice krocza i zewnętrznych narządów płciowych. Żel należy nakładać od przodu w kierunku odbytu. Stosować w zależności od potrzeb, 2-3 razy dziennie. Nie stosować dopochwowo.   Opakowanie: Opakowanie zawiera 30 ml . Przechowywanie: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.   Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Podmiot odpowiedzialny: Verco S.A. ul. Jacka Odrowąża 15 03-310 Warszawa Dostawa / odbiór produktu: Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h. Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży. 18,52 zł koszyk,powiedz, 80109

    Trivagin Żel do stosowania pomocniczo w leczeniu infekcji okolic intymnych 30 ml

    18,52 zł

    Szukaj

    Wpisz szukany produkt


    Wyszukiwanie zaawansowane
    Koszyk
    ...jest pusty

    Nowości
    Polecamy
    Przechowalnia

    Ilość produktów w przechowalni: 0

    Zobacz

    Informacje


    Solgar partner
    Akceptuję

    trona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.