Opinie o Nas

aptekawaw.pl

Kategorie
Ceneo zaufane opinie
Bezpieczne płatności
Obsługa zamówień
PN. - PT. 8:00 - 18:00

  • apteka.farmjed@gmail.com

  • tel. +48 887 806 806
  • Hydroxyzinum syrop 0,2% x 250g

    9,70 zł

    Kod: 8657001
    EAN: 5909990732579
    BLOZ7: 8657001
    Wysyłka:Brak informacji

    Ilość:szt.

    Hydroxyzinum syrop 0,2% x 250g

    Producent / Importer: CHEMICZNO-FARMACEUTYCZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY ESPEFA
    Substancja czynna: Hydroxyzini hydrochloridum
    Dawka: 2 mg/ml
    Postać, opakowanie: syrop 250 g

    Odbiór osobisty w aptekach w Warszawie przy ulicy:
    1. Grójecka 76 - Ochota
    2. Nowolipki 25 - Śródmieście
    3. Świętokrzyska 20 - Centrum
    4. Pasaż Ursynowski 7 - Ursynów

    Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

    Napisz recenzję
     
    Klienci polecają również:
    Panadol extra x 24
    images/panadol-extra24.jpg Panadol extra x 24 Wskazania: Paracetamol działa przeciwbólowo w: bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych, bólach menstruacyjnych. Preparat Panadol Extra może być stosowany w: przeziębieniach, stanach grypopodobnych. Dawkowanie: Doustnie. W zależności od nasilenia dolegliwości 1 do 2 tabletki preparatu Panadol Extra  co 4 godziny. Preparatu Panadol Extra  nie należy przyjmować częściej niż co 4 godziny. Nie wolno przekraczać 4 dawek (8 tabletek) w ciągu doby. Preparat nie jest zalecany dla dzieci  poniżej 12 roku życia. Jeśli objawy choroby nie ustępują należy skonsultować się z lekarzem. Nie wolno przyjmować preparatu Panadol Extra łącznie z innymi lekami zawierającymi w swoim składzie paracetamol. W czasie stosowania leku nie wolno spożywać żadnych napojów alkoholowych.  Duża ilość wypitej kawy czy herbaty przy jednoczesnym przyjmowaniu tego leku może spowodować uczucie napięcia i rozdrażnienia. Możliwe skutki uboczne: Mogą wystąpić: skórne odczyny alergiczne: świąd, pokrzywka, wysypka, rumień, zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego: pieczenie w nadbrzuszu, nudności, wymioty, sporadycznie mogą wystąpić zmiany w obrazie krwi. Przy przedawkowaniu może nastąpić upośledzenie czynności wątroby oraz nerek,  a ze względu na obecność kofeiny: zaburzenia snu, bóle głowy, drżenia mięśniowe, niemiarowość rytmu serca. Poinformuj lekarza: Gdy masz nadwrażliwość na paracetamol lub kofeinę, schorzenia wątroby i /lub nerek, chorobę alkoholową, chore serce, nadciśnienie. Gdy przyjmujesz doustne środki przeciwzakrzepowe, rifampicynę, leki przeciwpadaczkowe, leki nasenne, leki należące do grupy inhibitorów monoaminooksydazy (MAO). Jeśli jesteś lub przypuszczasz, że jesteś w ciąży, a także gdy karmisz piersią. W okresie ciąży i karmienia piersią - stosować tylko po konsultacji z lekarzem. 11,00 zł koszyk,powiedz, 10198

    Panadol extra x 24

    11,00 zł

    Procto-Hemolan krem 20g
    images/1400842828_Procto-Hemolan 5020mg Aflofarm.JPG Procto-Hemolan krem 20g PROCTO-HEMOLAN KREM Status:Lek bez recepty Działanie:Procto-Hemolan to nowoczesny lek na hemoroidy, który szybko przynosi ulgę łagodząc ból, pieczenie i swędzenie, Procto-Hemolan zapobiega nawrotom choroby. Produkt zmniejsza przepuszczalność naczyń krwionośnych i poprawia napięcie ściany naczyniowej, zmniejsza też stan zapalny towarzyszący hemoroidom. Obecny w preparacie chlorowodorek lidokainy działa znieczulająco dzięki czemu łagodzi najbardziej dokuczliwe objawy. Składniki:100 g produktu zawiera 5 g trybenozydu (Trybenosidum) i 2 g chlorowodorku lidokainy (Lidocaini hydrochloridum). Dawkowanie: Lek należy stosować doodbytniczo. Za pomocą dołączonego aplikatora nakładać lek (pasmo długości około 1 cm) na miejsce zmienione chorobowo dwa razy na dobę rano i wieczorem. Po ustąpieniu ostrych objawów lek można stosować jeden raz na dobę. Przed zastosowaniem leku należy starannie umyć okolicę odbytu. Podczas leczenia produktem należy utrzymywać higienę osobistą w miejscu stosowania (odbyt) i zapobiegać zaburzeniom wypróżniania. Opakowanie:Opakowanie zawiera 20 g. Przechowywanie:Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci. Uwagi:Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu. Przeciwwskazania:Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu, a w szczególności stwierdzona nadwrażliwość na środki miejscowo znieczulające o budowie amidowej np. prilokaina, bupiwakaina. Podmiot odpowiedzialny:AFLOFARM Farmacja Polska Sp. z o.o., ul. Partyzancka 133/151, 95-200 Pabianice Dostawa / odbiór produktu:Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h. Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży. 22,55 zł koszyk,powiedz, 10932

    Procto-Hemolan krem 20g

    22,55 zł

    Szukaj

    Wpisz szukany produkt


    Wyszukiwanie zaawansowane
    Koszyk
    ...jest pusty

    Nowości
    Polecamy
    Przechowalnia

    Ilość produktów w przechowalni: 0

    Zobacz

    Informacje


    Solgar partner
    Akceptuję

    trona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.