Kategorie

Produkty dostępne na zamówienie (11638)

Ceneo zaufane opinie
Bezpieczne płatności
Obsługa zamówień

  • apteka.farmjed@gmail.com

  • tel. +48 887806806
  • Kozieradka kaps.x 30

    12,10 zł

    Producent:KRAKOWSKIE ZAKŁADY ZIELARSKIE "HERBAPOL" W KRAKOWIE S.A.
    Kod:6942001
    BLOZ7:6942001
    Wysyłka:48 godzin

    Ilość:szt.

    Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

    Napisz recenzję
     
    Klienci polecają również:
    APAP Noc tabl.x 24
    images/apap-noc-24.jpg APAP Noc tabl.x 24 1 tabletka zawiera: paracetamol 500 mg + chlorowodorek difenhydraminy 25 mg Działanie: APAP Noc łagodzi ból, ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu. Łączy przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu z uspokajającym i ułatwiającym zasypianie działaniem difenhydraminy. Co istotne – difenhydramina nie uzależnia, nie powoduje problemów z porannym wstawaniem ani senności w godzinach rannych następnego dnia. Wskazania do stosowania: Krótkotrwałe leczenie bólu powodującego trudności w zasypianiu, w tym: - bólu głowy, - bólów kostno-stawowych, - bólu mięśni, - bólu zębów, - bólów menstruacyjnych, - nerwobólów, - bólów związanych z przeziębieniem i grypą. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu; ciężka niewydolność wątroby lub nerek, wirusowe zapalenie wątroby, stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu, jaskra, wrodzony rozrost gruczołu krokowego, porfiria, astma oskrzelowa w fazie zaostrzenia. Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Dawkowanie: Zazwyczaj stosowana dawka leku APAP Noc to: Dorośli: 1-2 tabletki na 30 minut przed snem; Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki na 30 minut przed snem. Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby. 11,80 zł koszyk,powiedz, 993

    APAP Noc tabl.x 24

    11,80 zł

    Nutridrink Multi Fibre wanilia x 200ml

    5,99 zł

    Nutridrink Czekoladowy x 200ml

    5,99 zł

    Granat sok x 490ml /Oleofarm

    19,74 zł

    Nutridrink Waniliowy x 200ml

    5,99 zł

    Worek do zbiórki moczu,jał,z zawor.T,(Zarys),2 l, 1szt

    0,81 zł

    Szukaj

    Wpisz szukany produkt


    Wyszukiwanie zaawansowane
    Koszyk
    ...jest pusty

    Zobacz
    Przechowalnia

    Ilość produktów w przechowalni: 0

    Zobacz

    Wyszukiwarka Google
    Wyszukaj przy pomocy Google.

    Polecamy
    Solgar partner
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.