Kategorie

Leki i suplementy (2406)

Leki dróg oddechowych (381)

Na zatoki (10)

Ceneo zaufane opinie
Bezpieczne płatności
Obsługa zamówień

  • apteka.farmjed@gmail.com

  • tel. +48 887806806
  • Sinus Rinse d/doroslych x 120sasz.

    73,00 zł

    Producent:ELEKTRO-OXIGEN
    Kod:9052089
    EAN:0705928002005
    BLOZ7:9052089
    Wysyłka:48 godzin

    Ilość:szt.

    Sinus Rinse zalecany jest do stosowania:

    - w zapaleniu zatok którego podłożem mogą być (infekcje, grypa, przeziębienie, alergie, polipy, czynniki chemiczne)

    - w nieżycie nosa (infekcje, alergie i inne)

    - po zabiegach operacyjnych na nosie i zatokach (leczenie stanów zapalnych)

    - dla odbudowania śluzówki po długotrwałym stosowaniu leków do nosa

    - przed podaniem leków do nosa

    - przed planowanymi zabiegami chirurgicznymi na nosie i/lub zatokach

    - profilaktycznie dla utrzymywania higieny śluzówki nosa i zatok

    Producent zaleca wykonywanie płukania 2 razy dziennie lub według zaleceń lekarza.

    Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

    Napisz recenzję
     
    Klienci polecają również:

    ACC Max, 200 mg, tabl.musuj,(i.row),Forf,Niemcy,25 szt

    12,07 zł

    Nurofen Zatoki tabl. x 12
    images/nurofen-zatoki.jpg Nurofen Zatoki tabl. x 12 Działa przeciwbólowo,przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.Udrażnia nos i zatoki. Nurofen Zatoki to tabletki powlekane zawierające 200mg ibuprofenu i 30mg chlorowodorku pseudoefedryny. Zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa oraz ilość wydzieliny.Udrażnia nos i zatoki boczne nosa.Przeznaczony do stosowania doraźnego w celu złagodzenia objawów niedrożności nosa i zatok bocznych nosa z towarzyszącym bólem głowy,bólów związanych z niedrożnością zatok oraz gorączką w przebiegu grypy lub przeziębienia. Sposób użycia: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: dawka początkowa wynosi 2 tabletki.Następnie,w razie potrzeby,od jednej do dwóch tabletek co 4 do 6 godzin.Nie stosować więcej niż 6 tabletek (1200mg ibuprofenu i 180mg pseudoefedryny chlorowodorku) w ciągu doby. Skład: Substancjami czynnymi leku są ibuprofen oraz chlorowodorek pseudoefedryny-1 tabletka powlekana zawiera: ibuprofen 200mg,chlorowodorek pseudoefedryny 30mg. Ponadto lek zawiera składniki rdzenia: wapnia fosforan,celuloza mikrokrystaliczna, powidon, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian; składniki otoczki: hypromeloza, talk, opaspray yellow M-IF-6168 (hypromeloza,tytanu dwutlenek (E171),lak z żółcienią chinolinową (E104),lak z żółcienią pomarańczową (E110) lub Mastercote Yellow FA 0156 (hypromeloza, tytanu dwutlenek (E171),lak z żółcienią chinolinową (E104),lak z żółcienią pomarańczową (E110))atrament:szelak,żelaza tlenek czarny (E172),glikol propylenowy. 8,20 zł koszyk,powiedz, 9451

    Nurofen Zatoki tabl. x 12

    8,20 zł

    Sinus Rinse d/dzieci x 120sasz.

    82,81 zł

    Paranit lotion 100 ml

    22,90 zł

    Elancyl Cellu Slim  200ml
    images/CELLU-SLIM-200ml.jpg images/CELLUSLIM2.jpg, Elancyl Cellu Slim 200ml ELANCYL Cellu Slim krem na cellulit - efekt już po 7 dniach - krem wyszczuplający CelluSlim (200ml)   ELANCYL CELLU SLIM zwalcza uporczywy cellulit Innowacja 2012 Pierwszy produkt wyszczuplający, ktory usuwa wszystkie rodzaje tłuszczów, nawet tych najbardziej oporonych, dzięki unikalnemu połączeniu CERKOPIA + KOFEINA Udowodniona skuteczność już po 7 DNIACH: Efekt wyszczuplenia już po 7 dniach, widoczne wygładzenie 'skórki pomarańczowej' już po 14 dniach (na podstawie badań biometrycznych: pomiar w centymentrach obwodu ud na grupie 44 kobiet po 7 dniach stosowania Elancyl Cellu Slim, test konsumencki na grupie 89 kobiet po 14 dniach stosowania Elancyl Cellu Slim) Długotrwała skuteczność: Efekty utrzymują się co najmniej 1 miesiąc po zakończeniu kuracji (test konsumencki na grupie 89 kobiet po 14 dniach stosowania Elancyl Cellu Slim) Wygoda stosowania Dzięki formule czasoprogramowej nakładany tylko 1 raz dziennie rano działa przez 24 godziny Wydajność stosowania: Pojedyncze opakowanie 200ml wystarcza na miesiąc stosowania Przyjemność stosowania: Kremowa konsystencja Elancyl Cellu Slim w kolorze nude o zmysłowym, kwiatowym zapachu, natychmiast się wchłania i pozwala na założenie ubrania ELANCYL od ponad 40 lat jest pionierem i ekspertem w wyszczuplaniu. Nowe i innowacyjne połączenie cekropia + kofeina na uporczywy cellulit. Elancyl Cellu Slim - odkryj jego niezwykłą moc w nowym produkcie wyszczuplającym Elancyl. Skład: Cekropia - wyciąg z tropikalnej rośliny z rodziny morwowatych, działanie rozbijające i usuwające wszystkie rodzaje tłuszczów  Kofeina - stymuluje przemianę materii, dodatkowo usuwając złogi tłuszczów. Działanie drenujące tkanek przyczynia się do wyszczuplania Elancyl Cellu Slim stosowanie: Krem Cellu Slim wcierać w miejsca cellulitu, najlepiej rano. Krem natychmiast się wchłania i nie pozostawia plam na ubraniach. Opakownie 200ml wystarcza na 1 miesiąc kuracji. 79,00 zł koszyk,powiedz, 31153

    Elancyl Cellu Slim 200ml

    79,00 zł

    Symbicort 320+9 prosz.x 60daw.

    145,89 zł

    Informacje


    Szukaj

    Wpisz szukany produkt


    Wyszukiwanie zaawansowane
    Koszyk
    ...jest pusty

    Zobacz
    Przechowalnia

    Ilość produktów w przechowalni: 0

    Zobacz

    Wyszukiwarka Google
    Wyszukaj przy pomocy Google.

    Polecamy
    Solgar partner
    Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.