Opinie o Nas

Protefix proszek mocujący do protez zębowych 20g

10,30 zł

Producent: Queiser Pharma
Kod: 7003986
EAN: 4009932002126
BLOZ7: 7003986
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

PROTEFIX PROSZEK MOCUJĄCY DO PROTEZ ZĘBOWYCH
Status:

Wyrób medycznyDziałanie:

Bezwonny i bezzapachowy proszek mocujący Protefix® z naturalnego alginianu sodu jest szczególnie odpowiedni dla wrażliwych błon śluzowych jamy ustnej.

Ekstra silne mocowanie .

Długotrwałe działanie.

Neutralny smak.Skład:

alginian soduSposób użycia:

Rozsypać proszek mocujący Protefix® równomierną, cienką warstwą na wilgotną protezę. Natychmiast po wsunięciu proteza jest mocowana na swoim miejscu i trzyma stabilnie przez wiele godzin w jamie ustnej. W przypadku przedwczesnego rozluźnienia – np. w wyniku spożywania dużej ilości płynu – wystarczy ponownie posypać protezę cienką warstwą proszku mocującego Protefix®. Proteza znów stabilnie trzyma się w jamie ustnej. Ewentualne pozostałości proszku można łatwo zmyć z protezy szczoteczką do zębów pod bieżącą wodą. Szczególnie uporczywe resztki środka mocującego można usunąć bawełnianym wacikiem nasączonym olejem jadalnym. Aby uniknąć zbyt wysokiego zużycia środka, nie należy ściskać butelki. Trzymać butelkę pod kątem i delikatnie uderzać w nią palcem wskazującym. Taki sposób zapewnia dokładne dozowanie. W przypadku stosowania zbyt dużej ilości proszku mocującego może dojść do jego utwardzenia, co zwiększa ryzyko uszkodzenia błony śluzowej jamy ustnej.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 20 g .Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu. W pojedynczych przypadkach niewykluczone są reakcje alergiczne śluzówki jamy ustnej lub całego organizmu.Podmiot odpowiedzialny:

QUEISSER PHARMA GMBH & CO.Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.