Opinie o Nas

Artelac krople do oczu 0,32% 10 ml

22,40 zł

Kod: 3772101
EAN: 5909990917112
BLOZ7: 3772101
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

ARTELAC

 

Status:

Lek bez recepty

 

Działanie:

Leczenie objawowe wysychania rogówki i spojówki „Zespół suchego oka" spowodowanego zaburzeniami wydzielania łez lub zaburzeniami czynnościowymi, w przebiegu chorób ogólnych lub miejscowych, prowadzącymi do niedomykalności powiek.

Zwilżanie twardych soczewek kontaktowych.

 

Składniki:

Substancja czynna: 1 ml roztworu zawiera 3,20 mg metylohydroksypropylocelulozy.

 

Dawkowanie:

Dawkowanie ustala się indywidualnie. Zwykle podaje się 3 do 5 razy na dobę lub częściej, 1 kroplę do worka spojówkowego. Okres stosowania preparatu w celu „nawilżania twardych” soczewek kontaktowych jest nieograniczony.

 

Opakowanie:

Opakowanie zawiera 10 ml .

 

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Uwagi:

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik .

 

Podmiot odpowiedzialny:

Dr. Gerhard Mann Chem.-Pharm. Fabrik GmbH Brunsbütteler Damm 165-173 13581 Berlin, Niemcy

Leki i preparaty sprowadzone w ramach importu równoległego są takie same jak te sprzedawane w dobrze znanych kolorowych opakowania przez producentów w Polsce. Jedyna różnica to opakowanie, które nie wpływa na skuteczność terapeutyczną i jakość leku. Nie są to leki generyczne – odpowiedniki, ale dokładnie te same produkty lecznicze, tyle że wyprodukowane na innych niż polski rynek europejski. W Polsce leki z importu równoległego dostępne są w kartonikach oraz oryginalnych opakowaniach zagranicznych z polskojęzyczną naklejką. Zmiana opakowania jest konieczna, by na leku znalazły się wszystkie niezbędne informacje w języku polskim.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.