Opinie o Nas

Theraflu ExtraGrip 14 saszetek

22,50 zł

Kod: 8240403
EAN: 5909990852994
BLOZ7: 8240403
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Theraflu ExtraGrip 14 saszetek


Theraflu ExtraGRIP stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienie, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina śluzowa z nosa.

Działanie:

Zmniejsza przekrwienie i obrzęk błony śluzowej nosa, działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Wykazuje również działanie antyhistaminowe.

Składniki:

(1 saszetka): paracetamol 650 mg, chlorowodorek fenylefryny 10 mg,  maleinian feniraminy 20 mg oraz substancje pomocnicze w tym sacharoza.

Wskazania:

Preparat stosuje się w leczeniu objawów grypy i przeziębienia, takich jak: gorączka, dreszcze, bóle mięśni, bóle kostno-stawowe, bóle głowy, obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa, nadmierna wydzielina z nosa, kichanie.

Przeciwwskazania:

Gdy masz nadwrażliwość na składniki preparatu, choroby wątroby i/lub nerek, nadciśnienie tętnicze, przerost gruczołu krokowego, cukrzycę, choroby płuc, jaskrę, padaczkę. Gdy przyjmujesz inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, leki nasenne, przeciwpadaczkowe, uspakajające, doustne leki przeciwzakrzepowe, leki obniżające ciśnienie krwi, glikozydy naparstnicy, alkaloidy sporyszu.


Dawkowanie:

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: zawartość jednej saszetki należy rozpuścić w 1 szklance gorącej wody. Przyjmować doustnie w postaci gorącego napoju. Jednorazowo można przyjąć zawartość 1 saszetki. W razie konieczności dalszego leczenia objawowego dawkę tę można powtórzyć po 4-6 godzinach. W ciągu doby można przyjąć zawartość 3 saszetek.
Zgodnie z przedstawionym schematem dawkowania preparat można stosować nieprzerwanie wyłącznie przez 5 kolejnych dni.
1 saszetka zawiera proszek do sporządzania roztworu doustnego o naturalnym aromacie cytrynowym. Proszek jest rozpuszczalny w gorącej wodzie.


Opakowanie:

14 saszetek


Przechowywanie:

Przechowuj lek w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci, zgodnie z wymogami producenta.


Podmiot odpowiedzialny:

NOVARTIS CONSUMER 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.