Opinie o Nas

Aurecon Plus Świece do uszu 2 szt. knochy, hopi

16,20 zł

Producent: Herb-pharma
Kod: 9043335
EAN: 7640119230245
BLOZ7: 9043335
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

FYTOFONTANA AURECON PLUS ŚWIECE DO USZU
Status:

Wyrób medycznyOpis:

AURECON plus to bawełniane rurki, nasączone mieszaniną wosku pszczelego i parafiny. Ciepło powstałe w wyniku palenia się świeczki zmiękcza nagromadzoną woszczynę a podciśnienie, jakie tworzy się wówczas w uchu, w wyniku działania efektu kominowego ją wysysa. Równocześnie dochodzi do wyrównania ciśnienia przez trąbkę Eustachiusza w okolicy całej głowy i szyi.

Świeczki do uszu AURECON plus mogą działać pozytywnie np. przy bólach uszu i głowy, przy lekkich zapaleniach ucha środkowego, swędzeniu w uchu, szumie w uszach, odczuwaniu ciśnienia w uszach i głowie, migrenie, ostrym i przewlekłym katarze, zaburzeniach węchu, zapaleniu migdałków, podrażnieniu i symptomach stresowych będących konsekwencją zaburzeń wegetatywnych, słabym ukrwieniu ucha czy w przypadku niedosłyszenia. Zapewniają lokalne i odruchowe uaktywnienie układu metabolicznego i limfatycznego, stymulację strumienia energetycznego, ogólne wzmocnienie systemu immunologicznego organizmu.Składniki:

Bawełna, wosk pszczeli, parafina, wkładka ochronna z tworzywa sztucznego.Sposób użycia:

Wsunąć załączony papierowy pierścień na świeczkę i zapalić ją na szerszym końcu. Położyć głowę w pozycji poziomej i wsunąć świeczkę węższym końcem do ucha. Zwrócić uwagę na poprawne, pionowe położenie świeczki. Kiedy świeczka dopali się do 2/3, zawsze powyżej papierowego kręgu, należy ją wyjąć i zgasić w przygotowanym wcześniej naczyniu z wodą. Proces palenia trwa 6-7 minut. Zaleca się wykonywanie profilaktycznego czyszczenia 1 raz w miesiącu. Kuracja profilaktyczna powinna być wykonywana przez 3 następujące po sobie dni.  Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku perforacji błony bębenkowej i alergii na zawarte substancje.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 2 szt.Podmiot odpowiedzialny:

Herb-Pharma Sp. z o.o. ul. Bielska 47 43-430 Skoczów.Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.