Opinie o Nas

Biolan Gel krople do oczu 0,3% 10 x 0,35ml

19,67 zł

Kod: 9046774
EAN: 5906395339044
BLOZ7: 9046774
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

BIOLAN GEL KROPLE DO OCZUStatus:

Wyrób medycznyDziałanie:

Krople do oczu o wysokiej lepkości, 0,30% hialuronianu sodu.

BIOLAN Gel to wiskoelastyczne krople do oczu, które po zakropleniu tworzą doskonale przejrzystą i bezbarwną warstwę na powierzchni rogówki. BIOLAN Gel chroni, nawilża i powleka powierzchnię oka zapewniając długotrwałą ulgę w dolegliwościach spowodowanych przez czynniki mechaniczne (noszenie twardych lub miękkich soczewek kontaktowych, niektóre okulistyczne procedury diagnostyczne), przez warunki środowiska jak na przykład klimatyzowane pomieszczenia, wiatr, suche, chłodne lub gorące powietrze, powietrze zanieczyszczone przez dym tytoniowy oraz przez wykonywanie pracy obciążającej narząd wzroku (praca przy monitorach komputerowych, mikroskopach, czy długotrwałe prowadzenie pojazdów mechanicznych).

Nie zawierają środków konserwujących.
Składniki:

hialuronian sodu 0,30%, chlorek sodu, fosforan sodu jednozasadowy, fosforan sodu dwu-zasadowy, woda oczyszczana.Sposób użycia:

Oddzielić jeden pojemnik jednodawkowy (minims). Upewnić się, że pojemnik nie jest uszkodzony. Otworzyć pojemnik przez pokręcanie górną, płaską, częścią (nie odrywać). Zakroplić jedną lub dwie krople preparatu do każdego oka lub na wewnętrzną powierzchnię soczewki kontaktowej. Jeżeli objawy dyskomfortu nie ustępują należy skontaktować się z lekarzem okulistą.Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu.

Ostrzeżenia i środki ostrożności:
Nie wkraplać preparatu, jeżeli pojemnik jednodawkowy (minims) był uszkodzony. Nie dotykać powierzchni oka, ani żadnych innych przedmiotów otwartym zakraplaczem minimsa, aby uniknąć ryzyka zanieczyszczenia.

Uwagi

Nie należy zakraplać preparatu jednocześnie z innymi lekami do oczu. Preparatu nie należy stosować w oku wykazującym objawy infekcji. Po zakropleniu może wystąpić przejściowe, szybko przemijające zaburzenie widzenia  w postaci zamglenia. Do momentu jego ustąpienia nie należy prowadzić pojazdów  mechanicznych, ani obsługiwać urządzeń mechanicznych.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 10 x 0,35mlPrzechowywanie:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.Podmiot odpowiedzialny:

Penta Arzneimittel GmbH


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.