Opinie o Nas

Plomb-R Tymczasowe wypełnienie zęba 3g

32,99 zł

Kod: 9055645
EAN: 5031966040729
BLOZ7: 9055645
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

PLOMB-R TYMCZASOWE WYPEŁNIENIE ZĘBA
Status:

Wyrób medycznyDziałanie:

Preparat stomatologiczny (na bazie tlenku cynku) do samodzielnego wypełniania ukruszonego zęba lub ubytku po wypadnięciu plomby.

Zabezpiecza zęby mleczne i stałe przed nadwrażliwością związaną z bolesna reakcją na ciepło i zimno, dostawanie się pokarmu, słodkie i kwaśne, przed bakteriami, resztkami pokarmu, zabezpiecza język i policzki przed ostrymi krawędziami szkliwa, przed bolesnym uciskiem na dziąsło w miejscu gdzie brakuje zęba.

Do samodzielnej aplikacji.

Wystarcza na 10 wypełnień .

Gotowy do użycia.Składniki:

tlenek cynku 40 % i siarczan wapnia 30% pozostałą część stanowią plastyfikatory syntetyczne 15%, siarczan potasu 10%, siarczan magnezu5%  oraz śladowe ilości środków aromatycznych.Sposób użycia:

Niewielką ilość Plomb-R włóż do zęba który wymaga wypełnienia za pomocą palca lub szpatułki znajdującej się w opakowaniu. Delikatnie zagryź, pasta stwardnieje w kontakcie ze śliną. Sprawdź czy ząb nie jest nadmiernie wypełniony preparatem, odczekaj 1 min, przepłucz usta ciepłą wodą i wypluj. Przez co najmniej 15 min. nie zagryzaj, nie dociskaj wypełnienia.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 3 g.Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu. Nie stosować na odsłoniętą miazgę , ogólnie stany zapalne miazgi.Podmiot odpowiedzialny:

TRIDENT S.A.Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.