Opinie o Nas
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje


Solgar partner
Ceneo zaufane opinie

Icemix sztuczny lód aerozol 400 ml

16,50 zł

Kod: 6592001
BLOZ7: 6592001
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

ICEMIX SZTUCZNY LÓD W AEROZOLUStatus:

Wyrób medycznyDziałanie:

Dla sportowców w celu uśmierzenia bólu i złagodzenia skutków kontuzji, zwichnięć stawów, stłuczeń mięśni oraz podobnych urazów.

Uśmierzae ból przez błyskawiczne obniżenie temperatury ciała w miejscu kontuzji, daje możliwość szybkiego podjęcia dalszej aktywności sportowej, nie pozwala na tworzenie się krwiaków i sińców, może być stosowany w terapii kriogenicznej pod nadzorem lekarza.

Nie zawiera freonu.Składniki:

Woda oczyszczona, Mocznik, Gliceryna, Sól amonowa siarczanu alkoholu laurylowego, Kokamidopropylobetaina, Polioksyetylenowany uwodorniony olej rycynowy, Kwas mlekowy, Chlorek sodu, Polioksyetylenowane estry kwasu stearynowego i pentaerytrytolu, Oksyetylenowane glicerydy mieszaniny kwasów kaprylowego i kaprynowego, Guma ksantanowa, Sól sodowa mleczanu kaprylowego i laurynowego, Cytrynian trietylu, Sorbinian potasu, Benzoesan sodu, Sól dwusodowa kwasu wersenowego, Kompozycja zapachowaSposób użycia:

Spryskać wahadłowym ruchem z odległości 20 cm kontuzjowane miejsce, nie dopuszczając do pojawienia się białego nalotu. Czynność ponawiać aż do zmrożenia tkanki.Przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników preparatu. Nie stosować na błony śluzowe, otarcia i otwarte rany. Nie spryskiwać przez materiał lub ubranie. Stosować wyłącznie na zewnątrz lub w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.

Uwagi

Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: ogrzanie grozi wybuchem. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 400 ml .Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.Podmiot odpowiedzialny:

TECWELDDostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.