Opinie o Nas
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje


Solgar partner
Ceneo zaufane opinie

Wartix Środek do usuwania kurzajek 38 ml

51,40 zł

Producent: GENEXO
Kod: 9049230
EAN: 5907553956165
BLOZ7: 9049230
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

WARTIX ŚRODEK DO USUWANIA KURZAJEK

Data ważności 05-2020


Status:

Wyrób medyczny leczniczyDziałanie:

Usuwa kurzajki z dłoni i stóp.

WARTIX wykorzystuje metodę wymrażania kurzajek, stosowaną przez lekarzy.

Skuteczny - w 10 sekund wymraża kurzajkę aż po jej rdzeń

Bezpieczny - posiada mechanizm samoczynnego odmierzania dawki

Przyjazny dla dzieci - działa szybko, pozwala uniknąć zbędnego bólu

Łatwy w użyciu - innowacyjny aplikator bezpośrednio gotowy do użycia

Wystarczy jednokrotne użycie

Po 10 - 14 dniach od zamrożenia kurzajki, powinna ona odpaść. Do tego czasu pod spodem odtwarza się zdrowy naskórek.Sposób użycia:

NIE należy zdejmować plastikowego aplikatora z dozownika. Zwróć kurzajkę ku górze tak, aby zmieściła się w komorze aplikatora (skierowanego ku dołowi). Następnie przyłóż aplikator tak, by krawędzie komory szczelnie przylegały do skóry wokół kurzajki. Trzykrotnie przyciśnij dozownik kciukiem, aby uwolnić płyn zamrażający. Przytrzymać aplikator na kurzajce przez co najmniej 10 sekund. Zdejmij aplikator z kurzajki. W tym momencie może wystąpić uczucie mrowienia lub niewielkiego bólu. Po zastosowaniu należy oczyścić aplikator gazikiem czyszczącym, znajdującym się w opakowaniu WATRIX. Jeżeli po zastosowaniu WATRIX kurzajka jest uniesiona i/lub bardzo wrażliwa, można zakleić ją plastrem ochronnym znajdującym się w zestawie.

W większości przypadków pojedyncze zastosowanie WARTIX jest wystarczające. Jeżeli kurzajka nie odpadnie w ciągu dwóch tygodni od wymrażania, zabieg można powtórzyć. Czasami pomocne jest, przed zastosowaniem WARTIX, namoczenie kurzajki w wodzie, żeby ją zmiękczyć. Jedną kurzajkę można wymrażać maksymalnie cztery razy (przy czym należy zachować dwutygodniowy odstęp czasu między kolejnymi zabiegami). Jeżeli po czterech próbach kurzajka nie odpadnie, najlepiej zgłosić się do lekarza. W przypadku małej grupy brodawek położonych blisko siebie, najlepiej wymrozić każdą z osobna, zachowując dwutygodniowy odstęp czasu między kolejnymi zabiegami.

Po leczeniu:

W trakcie lub bezpośrednio po wymrażaniu kurzajki może wystąpić uczucie mrowienia lub niewielkiego bólu. Po zabiegu może powstać pęcherzyk. NIE NALEŻY GO PRZEKŁUWAĆ! Pęcherzyk jest zazwyczaj oznaką skutecznego leczenia. Proszę nie skubać ani nie drapać zamrożonej kurzajki. Po zabiegu kurzajka powinna pozostać czysta? Należy unikać jej zainfekowania. Nie trzeba rezygnować z normalnych aktywności, można pływać, myć się i kąpać. Zamrożoną kurzajkę można zakleić plastrem ochronnym zawartym w opakowaniu.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 38 ml .Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci. UWAGA!
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zbiornik pod ciśnieniem: chronić przed światłem słonecznym i nie eksponować na temperatury przekraczające 50°C. Nie przekłuwać, nie palić (nawet po zużyciu). Skrajnie łatwopalny. Nie rozpylać na otwarty płomień ani na rozżarzone materiały. Przechowywać z dala od źródeł zapłonu.Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować u dzieci poniżej 4. roku życia, u chorych na cukrzycę lub z zaburzeniami krążenia, w przypadku podrażnienia lub zapalenia skóry, jeżeli nie są Państwo pewni, że dana zmiana jest kurzajką, w miejscach, w których występuje delikatna skóra, takich jak: twarz, szyja, pachy, biust i pośladki, w leczeniu brodawek na narządach płciowych, w leczeniu znamion, (owłosionych) pieprzyków ani żadnych innych zmian skórnych mających dziwny wygląd, u osób, które są uczulone na zimno, w skojarzeniu z żadną inną metodą leczenia kurzajek.

Kobiety w ciąży lub karmiące piersią, przed zastosowaniem WARTIX powinny skonsultować się z lekarzem. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem!Podmiot odpowiedzialny:

Genexo Sp. z o. o.Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.