Opinie o Nas

Aftargent Nano żel na afty 15 ml

19,30 zł

Producent: Solinea
Kod: 9076346
EAN: 5902768521351
BLOZ7: 9076346
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

AFTARGENT NANO
Status:

Wyrób medyczny leczniczyDziałanie:

Afty, plesniawki, drobne urazy i otarcia błony śluzowej jamy ustnej wywołane przez protezy zębowe oraz aparaty ortodontyczne, stany zapalne jamy ustnej.

Żel na afty wspomaga leczenie stanów zapalnych błony śluzowej jamy ustnej.

Substancje czynne zawarte w żelu Aftargent nano tworzą ochronną barierę na błonie śluzowej jamy ustnej, izolując miejsce występowania zmiany od drażniących czynników zewnętrznych. Obecny w preparacie nanokoloid srebra wykazuje silne działanie antybakteryjne, co przyczynia się do złagodzenia objawów zapalenia, takich jak ból i pieczenie. D-panthenol łagodzi podrażnienia oraz przyspiesza regenerację błony śluzowej jamy ustnej.Składniki:

Woda oczyszczona, glikol propylenowy, PVP, D-panthenol, nanokoloid srebra, chlorek benzalkoniowy, aromat miętowy.Sposób użycia:

Nanieść niewielką ilość żelu na miejsce zmienione chorobowo. Aplikację powtarzać 3-4 razy dziennie. Aby zapewnić optymalne działanie preparatu, bezpośrednio po aplikacji nie należy dotykać miejsca występowania zmiany oraz przez ok. 30 minut nie należy spożywać posiłków oraz napojów.


Opakowanie:

Opakowanie zawiera 15 ml.Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Zestawu nie powinny stosować osoby z całkowicie zablokowaną przegrodą nosową lub z infekcją ucha. Po odbytej operacji ucha przed użyciem skonsultować się z lekarzem. Jeśli dziecko ma mniej 4 lata przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.

Uwagi

Ze względów higienicznych oraz w celu zapobiegania rozprzestrzeniania się infekcji, jedno opakowanie należy przeznaczyć dla jednej osoby. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować żelu Aftargent nano po upływie terminu ważności. Po otwarciu preparat należy zużyć w ciągu 6 miesięcy.Podmiot odpowiedzialny:

SOLINEA Elizówka 65 21-003 CiecierzynDostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.