Opinie o Nas

Blephaclean Chusteczki do higieny powiek 20 szt.

37,53 zł

Producent: THEA
Kod: 7042030
EAN: 3662042003660
BLOZ7: 7042030
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:Sztuk

BLEPHACLEAN CHUSTECZKI DO HIGIENY POWIEK
Status:

Wyrób medyczny leczniczyDziałanie:

Dla dzieci powyżej 3 mcy i dorosłych.

BLEPHACLEAN w postaci sterylnych chusteczek nasączonych płynem przeznaczony jest do codziennej higieny powiek, zwłaszcza w przypadku:

wrażliwej skóry powiek i okolic oczu;

konieczności usunięcia zanieczyszczeń, pyłków i wydzieliny z powiek. Stosowanie produktu może być częścią pielęgnacji, gdy występuje alergia lub stan zapalny oczu;

istniejącego podrażnienia, stanu zapalnego lub zakażenia powiek, takich jak zapalenie skóry powiek, zaburzenia czynności gruczołów Meiboma, jęczmień lub gradówka. Stany te mogą powodować objawy suchości oczu, takie jak swędzenie, uczucie piasku w oku, ból i (lub) zaczerwienienie oczu;

przygotowania się do zabiegów okulistycznych, takich jak iniekcje wewnątrzgałkowe, laserowe korekcje wad wzroku (LASIK lub PRK) i operacje usunięcia zaćmy. Ponieważ produkt ten jest dobrze tolerowany, BLEPHACLEAN można stosować także po operacji, zgodnie z zaleceniami lekarza.

BLEPHACLEAN utrzymuje powieki w czystości, nie naruszając jednocześnie naturalnej bariery ochronnej (mikrobiologicznej) skóry wokół oczu. Nie wymaga spłukiwania po użyciu.

Produkt testowany pod kontrolą okulistyczną, pod kątem bezpieczeństwa dla narządu wzroku.

Nie zawiera konserwantów.

Hypoalergiczne.Składniki:

Płyn zawiera: kapryloil glicyny, hialuronian sodu, PEG 8, Poloxamer 184, polisorbat 20, glikol propylenowy, wyciąg z hydrokotylu (glikol propylenowy, wyciąg z wąkrotki azjatyckiej Centella asiatica i woda), kompleks regulujący sebum, niezawierający konserwantów (glikol propylenowy, wyciąg z korzenia kosaćca florenckiego Iris florentina, siarczan cynku, PPG-5 Ceteth 20 i palmitynian retinylu (witamina A), alkohol i woda), PEG 6 glicerydy kaprylowe / kaprynowe (tj. makrogol 6 glicerol kaprylo-kaprynowy), fosforan dipotasowy, wodorotlenek sodu, diwodorofosforan potasu, woda oczyszczona.Sposób użycia:

Przed zabiegiem lub operacją okulistyczną BLEPHACLEAN należy stosować dwa razy dziennie przez 5 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. W pozostałych przypadkach należy stosować dwa razy dziennie, rano i wieczorem, przez 3 tygodnie, a następnie raz dziennie przez 3 miesiące lub zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty. Niektóre stany zapalne powiek są przewlekłe i wtedy należy stosować higienę powiek i ich brzegów systematycznie i długoterminowo.

Pielęgnacja powiek i rzęs:

Otworzyć saszetkę i rozłożyć chusteczkę. Nie otwierając oczu, ostrożnie przyłożyć chusteczkę do powiek i nasady rzęs. Delikatnie masować powieki małymi, kolistymi ruchami, usuwając wszelkie zanieczyszczenia, wydzieliny i kosmetyki.

Pielęgnacja brzegów powiek:

Przed lustrem delikatnie rozchylić powieki, lekko przytrzymując je u nasady rzęs. Ostrożnie przetrzeć brzeg powieki za pomocą zwiniętej chusteczki.Czynność powtórzyć wokół drugiego oka, używając nowej chusteczki.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 20 szt.Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu. Ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania: Produkt do stosowania wyłącznie na skórę. Unikać bezpośredniego kontaktu z powierzchnią oka. Produkt sterylny, wyłącznie do jednorazowego użycia.

Możliwe działania niepożądane:

Podczas stosowania Blephaclean zgłaszano następujące zdarzenia: pieczenie lub uczucie swędzenia przez kilka minut po użyciu, zaczerwienienie lub obrzęk powiek, reakcje alergiczne.Podmiot odpowiedzialny:

Thea Polska sp. z o.o. ul. Cicha 7 00-353 WarszawaDostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

 

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.