Opinie o Nas

Aboca Fitostill Plus krople do oczu 10 fiolek a 0,5ml

24,13 zł

Producent: ABOCA
Kod: 9081827
EAN: 8032472009528
BLOZ7: 9081827
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

ABOCA FITOSTILL PLUS

Status:

Wyrób medyczny leczniczyDziałanie:

Suchość oka (niewystarczające łzawienie) oraz w przypadku zmęczenia i zaczerwienienia oczu spowodowanego czynnikami zewnętrznymi, zarówno bezpośrednimi (pyły atmosferyczne, pyłki, niedostateczna wilgotność powietrza, wiatr, zasolenie, niska temperatura, intensywne promieniowanie słoneczne, używanie soczewek kontaktowych), jak i pośrednimi (praca przy komputerze, oglądanie telewizji, przedłużające się czytanie, prowadzenie samochodu).

Środek o działaniu ochronnym, natłuszczającym i kojącym do podrażnionych oczu

Krople do oczu Fitostill Plus w praktycznych, sterylnych fiolkach jednodawkowych są specjalnym środkiem wspomagającym ochronę i leczenie zaczerwienionych i zmęczonych oczu. Tworząc ochronny film, utrzymują odpowiednie nawilżenie i pozwalają odnowić naturalną funkcję natłuszczającą „filmu łzowego” oka.

Składniki kropli Fitostill Plus nadają im następujące działanie:

  • ochronne i natłuszczające, dzięki obecności soli sodowej kwasu hialuronowego, który zapobiega i leczy dolegliwości związane z zespołem suchego oka (nieprzyjemne wrażenie pieczenia w wyniku zwiększonego tarcia między powieką a powierzchnią oka, spowodowanego zarówno przyczynami fizjologicznymi, jak i czynnikami zewnętrznymi);

  • ochronne i nawilżające, dzięki składnikom polisacharydowym obecnym w Liguflos (liofilizowanym ekstrakcie z kwiatów języczkowych rumianku), które razem z destylatem z rumianku tworzą strukturę molekularną zatrzymującą wodę;

  • zwilżające, dzięki glicerynie roślinnej, która poprawia zdolność kropli do zwilżania powierzchni oka w jednorodny i długotrwały sposób.

Krople do oczu Fitostill Plus są zalecane również do częstego stosowania, kilka razy dziennie. Mogą być używane przez osoby noszące szkła kontaktowe, również kiedy szkła są założone. Krople do oczu Fitostill Plus są dostępne w sterylnych fiolkach jednodawkowych.

Nie zawierają konserwantów i barwników. Lekkie zabarwienie kropli jest spowodowane obecnością składnika roślinnego Liguflos.Składniki:

Główne składniki: sól sodowa kwasu hialuronowego, Liguflos (liofilizowany ekstrakt z kwiatów języczkowych rumianku), destylat z kwiatów rumianku, gliceryna roślinna. Pozostałe składniki: cytrynian sodu trójzasadowy dwuwodny, kwas askorbinowy, kwas cytrynowy, woda do iniekcji q.s. do 100.Sposób użycia:

2-3 krople do każdego oka od jednego do trzech razy dziennie. Fiolka jednodawkowa może zostać ponownie zamknięta po otwarciu. Należy ją zużyć w ciągu 12 godzin. System zamykania fiolki jednodawkowej został opatentowany i zapobiega przypadkowemu otwarciu.

W celu prawidłowego korzystania z produktu należy stosować się do poniższych instrukcji:

  • otworzyć fiolkę jednodawkową, obracając zatyczkę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara,

  • wkroplić produkt, naciskając lekko na fiolkę jednodawkową,

  • w celu zamknięcia fiolki jednodawkowej obrócić zatyczkę i nałożyć ją na fiolkę odwrotną stroną, dokładnie dociskając,

  • krople do oczu Fitostill Plus mogą być stosowane przez osoby korzystające ze szkieł kontaktowych, również wtedy, gdy szkła są założone,

  • krople do oczu Fitostill Plus są zalecane również do częstego stosowania, kilka razy dziennie. Każde opakowanie produktu we fiolkach jednodawkowych powinno być używane przez tylko jedną osobę.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 10 fiolek .Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na składniki preparatu.

Środki ostrożności:

Produkt przeznaczony wyłącznie do oczu. Podczas aplikacji nie dotykać oka ani żadnej innej powierzchni końcówką fiolki. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub uczulenia na jeden lub kilka składników. W przypadku pojawienia się niepożądanych objawów w czasie korzystania z produktu należy zaprzestać jego stosowania i skonsultować się z lekarzem.

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu, z dala od źródeł ciepła; chronić przed światłem. Przechowywać z dala od dzieci. Data ważności odnosi się do nienaruszonego i prawidłowo przechowywanego produktu. Po otworzeniu aluminiowej torebki, przydatność do użycia środka przechowywanego w chłodnym i suchym miejscu wynosi 24 miesięcy. Okres ten nie może jednakże przekraczać daty ważności produktu w nienaruszonym opakowaniu. Zawartość opakowania należy przechowywać wraz z samym opakowaniem i ulotką informacyjną, tak aby być w posiadaniu wszystkich informacji niezbędnych do prawidłowego stosowania produktu.

Działania uboczne:

Krople do oczu Fitostill Plus są zwykle dobrze tolerowane. Nie są znane i nie przewiduje się żadnych działań ubocznych spowodowanych stosowaniem produktu. Krople zawierają wyłącznie substancje o udowodnionym bezpieczeństwie, które pozwalają na jego długotrwałe stosowanie.Podmiot odpowiedzialny:

Aboca Polska Sp. z o.o.Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.