Opinie o Nas
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje


Solgar partner
Ceneo zaufane opinie

Baldivian Noc 441,35mg 30 tabl.

27,80 zł

Producent: PFIZER
Kod: 3248922
EAN: 5909991304355
BLOZ7: 3248922
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

BALDIVIAN NOC 441,35MG
Status:

Lek bez receptyDziałanie:

Baldivian Noc jest lekiem roślinnym zawierającym suchy wyciąg z korzenia kozłka lekarskiego.

Lek ten jest stosowany do łagodzenia zaburzeń snu. Jest przeznaczony dla osób dorosłych i młodzieży powyżej 12 lat.

Jeśli po 14 dniach stosowania nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.Skład:

Substancją czynną leku jest wyciąg suchy z korzenia kozłka lekarskiego. Każda tabletka drażowana zawiera 441,35mg wyciągu (jako suchy wyciąg) z Valeriana officinalis L., s.l., korzeń (co odpowiada ,65g–3,27g korzenia kozłka lekarskiego). Rozpuszczalnik ekstrakcyjny: etanol 70% (V/V). Pozostałe składniki to: Maltodekstryna, Krzemionka koloidalna bezwodna, Celuloza mikrokrystaliczna, Magnezu stearynian. Otoczka cukrowa tabletki: sacharoza, talk,wapnia węglan,tytanu dwutlenek (E171),guma arabska suszona rozpyłowo, szelak, Makrogol 6000, Capol 600 Pharma (wosk biały, wosk Carnauba,szelak, etanol),Powidon K 25, olej rycynowy oczyszczony, potasu diwodorofosforan,Indygotyna (E132).Dawkowanie:

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Dorośli, osoby w podeszłym wieku, młodzież w wieku powyżej 12lat

Zalecana dawka to 1 drażowana tabletka pół godziny do jednej godziny przed snem, jeśli to konieczne dodatkowo ta sama dawka (1 tabletka) w godzinach wieczornych.

Stosowanie u dzieci

Ze względu na brak danych, leku Baldivian Noc nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Sposób podawania

Tabletkę należy połknąć w całości popijając ją odpowiednią ilością płynu, najlepiej szklanką wody. Lek można zażyć z posiłkiem lub niezależnie od posiłku. Ze względu na stopniowe działanie korzenia kozłka lekarskiego, lek nie jest wskazany do interwencyjnego leczenia zaburzeń snu z powodu napięcia nerwowego. W celu osiągnięcia najlepszych efektów leczenia, zalecane jest kontynuowanie leczenia przez 2–4 tygodnie.

Jeśli po 14 dniach stosowania nie nastąpiła poprawa lub pacjent czuje się gorzej, należy zwrócić się do lekarza.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 30 tabletek .Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze niższej niż 25°C, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.Uwagi:

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.

Dzieci

Ze względu na brak danych leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.

Lek Baldivian Noc a inne leki

Należy powiedzieć lekarzowi lub farmaceucie o wszystkich lekach stosowanych przez pacjenta obecnie lub ostatnio, a także o lekach, które pacjent planuje przyjmować. Stosowanie jednocześnie z syntetycznymi lekami uspokajającymi wymaga diagnostyki i nadzoru medycznego.

Ciąża i karmienie piersią

Jeśli pacjentka jest w ciąży lub karmi piersią, przypuszcza że może być w ciąży lub gdy planuje mieć dziecko, powinna poradzić się lekarza lub farmaceuty przed zastosowaniem tego leku.

Nie zaleca się stosowania leku Baldivian Noc w okresie ciąży i karmienia piersią z powodu braku danych.

Prowadzenie pojazdów i obsługiwanie maszyn

Lek Baldivian Noc może osłabiać zdolność do prowadzenia pojazdów i obsługiwania maszyn. Osoby te nie powinny prowadzić pojazdów, obsługiwać maszyn, wykonywać lub uczestniczyć w czynnościach niebezpiecznych.

Lek Baldivian Noc zawiera sacharozę

Ten lek zawiera sacharozę. Jeżeli stwierdzono u pacjenta nietolerancję niektórych cukrów, pacjent powinien skontaktować się z lekarzem przed zastosowaniem leku.

Możliwe działania niepożądane

Jak każdy lek, lek ten może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią.

Częstość nieznana (częstość nie może być określona na podstawie dostępnych danych) objawy żołądkowo-jelitowe (np. nudności, skurcze w jamie brzusznej).Podmiot odpowiedzialny:

PFIZER CORP. Floridsdorfer Hauptstraße 1 1210 Wiedeń, AustriaDostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.