Opinie o Nas
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje


Solgar partner
Ceneo zaufane opinie

Clearblue Test owulacyjny cyfrowy DOT10 10 szt.

120,13 zł

Producent: A & D PHARMA
Kod: 9087483
EAN: 8001090845863
BLOZ7: 9087483
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

CLEARBLUE TEST OWULACYJNY CYFROWY
Status:

Wyrób medycznyDziałanie:

Określa 2 najbardziej płodne dni .

Dokładny w ponad 99% - bardziej dokładny niż metoda kalendarzykowa i metoda temperaturowa.

Cyfrowy test Clearblue działa dzięki wykrywaniu podwyższonego poziomu (wyrzutu) hormonu zwanego hormonem luteinizującym (LH) w moczu. Wyrzut LH następuje około 24–36 godzin przed uwolnieniem komórki jajowej z jajników – czyli owulacją. Jesteś najbardziej płodna w dniu, w którym wykryty jest wyrzut LH oraz w kolejnym dniu.

Dwa najbardziej płodne dni rozpoczynają się, gdy Cyfrowy test Clearblue wykryje wyrzut LH. Współżyj w dowolnym momencie w ciągu następnych 48 godzin, by zmaksymalizować swoje szanse na zajście w ciążę.

Czułość testu owulacyjnego Clearblue wynosi 40 mIU/ml.

Wyraźny cyfrowy wyświetlacz.

Mrugający symbol „testera” wskazuje, że cyfrowy test owulacyjny działa.Sposób użycia:

Wyjmij tester z opakowania foliowego. Użyj testera natychmiast po wyjęciu. Przed zanurzeniem testera w moczu koniecznie umieść go w uchwycie. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami. Zdejmij nasadkę. Odnajdź różową strzałkę na testerze. Odnajdź różową strzałkę na uchwycie testera. Umieść obie różowe strzałki w jednej linii. Wsuń tester do uchwytu. Usłyszysz kliknięcie, a na wyświetlaczu pojawi się symbol gotowości. Nie używaj testu, dopóki nie pojawi się symbol gotowości. Gdy pojawi się symbol gotowości, niezwłocznie przystąp do przeprowadzania testu. Jeżeli symbol gotowości nie pojawia się lub pojawił się i zniknął, wysuń tester i ostrożnie wsuń go z powrotem. Kiedy na wyświetlaczu pojawi się symbol gotowości przeprowadź test bezpośrednio w strumieniu moczu. Przytrzymaj samą końcówkę z próbnikiem skierowaną do dołu w strumieniu moczu przez 5-7 sekund. Uważaj, żeby nie zamoczyć uchwytu testera. Albo przeprowadź test w próbce moczu zebranej do czystego, suchego pojemnika. Zanurz samą końcówkę z próbnikiem na 15 sekund w pobranej próbce.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 10 sztuk.Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.Podmiot odpowiedzialny:

A&D PharmaDostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.