Opinie o Nas
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje


Solgar partner
Ceneo zaufane opinie

Clearblue Test ciążowy ze wskaźnikiem tygodnia ciąży 1 szt.

37,10 zł

Producent: A & D PHARMA
Kod: 9087484
EAN: 8001090845825
BLOZ7: 9087484
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

CLEARBLUE TEST CIĄŻOWY ZE WSKAŹNIKIEM TYGODNIA CIĄŻYStatus:

Wyrób medycznyDziałanie:

Test ciążowy 2w1 — najpierw wykrywa obecność hormonu ciążowego, a w przypadku stwierdzenia ciąży, wskazuje ile tygodni minęło od poczęcia: 1–2, 2–3 lub więcej niż 3 tygodnie (3+).

Może być używany 5 dni wcześniej - zastosowanie do 5 dni przed Twoją spóźnioną miesiączką .

Bezbłędnie jednoznaczne wyniki cyfrowe - w ciągu 3 minut wynik w postaci słów „Ciąża” lub „Brak ciąży” pojawia się na ekranie. Jeśli wynik to „Ciąża”, test wskazuje również czas, jaki upłynął od poczęcia (1–2, 2–3 lub 3+ tygodni).Sposób użycia:

Przed przeprowadzeniem Testu ciążowego Clearblue ze Wskaźnikiem tygodnia ciąży przeczytaj uważnie tę ulotkę. Jeżeli przeprowadzasz test po czasie spodziewanej miesiączki, możesz użyć testu o dowolnej porze dnia, aby dowiedzieć się, czy jesteś w ciąży. Jeśli przeprowadzasz test wcześnie i w celu zapewnienia dokładnego wyniku w zakresie Wskaźnika tygodnia ciąży, musisz użyć pierwszego porannego moczu. Unikaj picia zbyt dużej ilości wody przed wykonaniem cyfrowego testu ciążowego. Jeśli jesteś gotowa do testu, wyjmij tester z foliowego opakowania i zdejmij niebieską nasadkę. Wykonaj test bezzwłocznie. Umieść po prostu końcówkę z próbnikiem skierowaną do dołu w strumieniu moczu przez zaledwie 5 sekund. Uważaj, by nie zamoczyć pozostałej części testera cyfrowego testu ciążowego. Lub, zamiast tego, zbierz próbkę moczu do czystego, suchego pojemnika. Przytrzymaj końcówkę z próbnikiem skierowaną do dołu w moczu przez zaledwie 20 sekund. Jeżeli chcesz, możesz z powrotem nałożyć nasadkę i położyć tester cyfrowego testu ciążowego na płaskiej powierzchni. Trzymaj końcówkę skierowaną w dół lub połóż tester cyfrowego testu ciążowego na płasko, oczekując na wynik. WAŻNE Podczas przeprowadzania testu nigdy nie trzymaj końcówki z próbnikiem do góry.

Po wykonaniu Testu ciążowego Clearblue ze Wskaźnikiem tygodnia ciąży zapali się symbol klepsydry oznaczający oczekiwanie w celu potwierdzenia, że test jest realizowany. Gdy zniknie symbol oczekiwania, pojawi się wynik. Twój końcowy wynik zostanie wyświetlony w ciągu 3 minut. Możliwe jest, że wynik „Ciąża” pojawi się przed wynikiem wyświetlanym przez Wskaźnik tygodnia ciąży. Czekaj, aż klepsydra przestanie migać, by odczytać swój wynik ze Wskaźnika tygodnia ciąży. Twój wynik pozostanie na wyświetlaczu przez ok. 24 godzin.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 1 sztukę.Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.Podmiot odpowiedzialny:

A&D PharmaDostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.