Opinie o Nas
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje


Solgar partner
Ceneo zaufane opinie

CRP-SCREEN Test z krwi do badania poziomu białka C-reaktywnego

34,90 zł

Kod: 9082772
EAN: 3700083434118
BLOZ7: 9082772
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

CRP-SCREEN TEST Z KRWI DO BADANIA POZIOMU BIAŁKA C-REAKTYWNEGOStatus:

Wyrób medycznyDziałanie:

Profesjonalny testSposób użycia:

Profesjonalny, płytkowy test domowego użytku diagnozujący podłoże infekcji (zakażenie bakteryjne czy wirusowe) i stany zapalne, poprzez wykrywanie podwyższonego poziomu CRP. Test CRP-Screen jest bardzo dokładny i czuły, co potwierdza fakt, że jest dostępny i stosowany również przez profesjonalistów (lekarze, szybka diagnostyka szpitalna oraz laboratoryjna).

Test jest wykonywany aby uniknąć niepotrzebnej antybiotykoterapii (poziom CRP jest wskaźnikiem diagnostycznym, pomagającym różnicować podłoże infekcji wirusowej od bakteryjnej, antybiotyki działają tylko na bakterie), aby wykryć stan zapalny (często chorób oraz schorzeń jelit i układu pokarmowego, rozwoju infekcji bakteryjnej po zabiegach chirurgicznych i stomatologicznych), aby określić ryzyko rozwoju miażdżycy (u osób z zaburzeniami gospodarki lipidowej oraz schorzeniami układu sercowo-naczyniowego, wysokie CRP może wskazywać na rozwój miażdżycy naczyń).
Jedyny, dostępny zarówno dla pacjentów jak i profesjonalistów test półilościowy - pozwalający na określenie zakresu stężeń białka CRP w przedziałach:
1) poniżej 8 mg/L
2) od 8 do 40 mg/L
3) od 40 do 100 mg/L
4) powyżej 100 mg/L

Zakres stężeń testu CRP-Screen (8-100mg/L) jest taki sam jak w profesjonalnych półilościowych testach CRP i zgodny z powszechnie obowiązującymi rekomendacjami lekarzy.Opakowanie:

Opakowanie zawiera (4 zakresy CRP) do różnicowania infekcji i diagnostyki stanów zapalnych CRP-Screen – 1 test z krwi.Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.Podmiot odpowiedzialny:

ZBADAJSIE Sp. z o.o.Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.