Opinie o Nas
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje


Solgar partner
Ceneo zaufane opinie

Starazolin HydroBalance PPH krople do oczu 2x5ml

14,20 zł

Producent: POLFA WARSZAWA
Kod: 9090727
EAN: 5900257101961
BLOZ7: 9090727
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

STARAZOLIN HYDROBALANCE PPH
Status:

Wyrób medycznyDziałanie:

Suche, zmęczone oczy, narażenia narządu wzroku na działanie drażniących czynników środowiskowych takich jak: kurz, dym, promieniowanie UV, ciepło (centralne ogrzewanie, sauna), klimatyzacja, wiatr, kosmetyki, chlorowana woda, obniżona częstość mrugania spowodowana oglądaniem telewizji, czytaniem lub u osób wymagających długotrwałej koncentracji wzroku min. długotrwała praca przed ekranem monitoru, prowadzenie samochodu itp. , zbyt mała ilość łez lub zmiany ich składu m.in. u osób mających zespół suchego oka oraz u osób powyżej 40 roku życia, osoby noszące soczewki kontaktowe.

Nawilżające krople do oczu przynoszące szybką ulgę przy odczuwaniu suchości, podrażnienia, zmęczenia oczu oraz uczucia piasku pod powiekami.

Krople Starazolin HydroBalance PPH mogą być stosowane przez osoby noszące soczewki kontaktowe wszystkich typów.

Sterylne – wyprodukowano w warunkach aseptycznych.Skład:

hialuronian sodu, chlorek sodu, kwas borowy, tetraboran sodu, edetynian disodu, poliheksanid (PHMB), woda wysokooczyszczona.Dawkowanie:

Preparat do samodzielnego stosowania. Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Należy umyć ręce przed zastosowaniem preparatu. Stosować miejscowo do worka spojówkowego. Zwykle podaje się 1 lub 2 krople, od 3 do 5 razy na dobę. Nie należy dotykać końcówki zakraplacza, ponieważ może to spowodować zanieczyszczenie zawartości butelki.

Jeżeli po usunięciu czynników drażniących, objawy nie ustępują lub nasilają się w trakcie stosowania kropli, należy przerwać stosowanie preparatu i skontaktować się z lekarzem specjalistą.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 2 a 5 ml.Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.Uwagi:

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą .

Środki ostrożności:

Przed zastosowaniem preparatu sprawdzić datę ważności podaną na opakowaniu. Nie stosować po upływie terminu ważności. Przed pierwszym użyciem upewnić się, że opakowanie jest oryginalnie zamknięte. Jeśli banderola nakrętki jest zerwana, nie należy używać preparatu. Nie stosować w przypadku zmiany zabarwienia lub zmętnienia roztworu. Szczelnie zakręcić butelkę po każdym użyciu. Krople należy zużyć w ciągu 8 tygodni od pierwszego otwarcia butelki. W przypadku jednoczesnego stosowania innych kropli do oczu, należy stosować na końcu, zachowując 5 minut przerwy od podania poprzedniego preparatu.

Ostrzeżenia:

Nie należy mieszać, ani rozcieńczać kropli z innymi płynami, ponieważ może to wpłynąć na utratę sterylności oraz zmianę skuteczności kropel. Pacjenci stosujący soczewki kontaktowe powinni skontaktować się z lekarzem specjalistą przed zastosowaniem jakichkolwiek preparatów okulistycznych.

Reakcje niepożądane:

Preparat jest dobrze tolerowany. U niektórych osób może wystąpić zaczerwienienie spojówek, uczucie pieczenia lub przemijające „zamglenie” widzenia. W przypadku pojawienia się nie ustępującego uczucia dyskomfortu lub podrażnienia należy przerwać stosowanie kropel i skontaktować się z lekarzem specjalistą.Podmiot odpowiedzialny:

Polfa Warszawa ul.Karolkowa 22/24 01-207 WarszawaDostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.