Opinie o Nas

INHALATOR tlenowy VIGOR O2 14 litrów

64,90 zł

Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

INHALATOR tlenowy VIGOR O2 14 litrów

Działanie:
Tlen w wersji przenośnej, skoncentrowany w niewielkich rozmiarów puszce, znalazł zastosowanie jako element wyposażenia apteczek, toreb ratowniczych i zestawów do ratownictwa medycznego. Pozwala on na natychmiastowe i skuteczne uzyskanie źródła tlenu dla poszkodowanych.


Jest idealny dla:

ASTMATYKÓW I OSÓB Z POChP – stosowanie wyższego stężenia tlenu powoduje szybsze jego przyswojenie przez organizm mimo obkurczonych oskrzeli.
BIZNESMENÓW I STUDENTÓW – czysty tlen obniża poziom stresu podczas pracy w nerwowych warunkach oraz poprawia pamięć i koncentrację na krótki okres czasu, np. egzamin, czy podczas nauki.
CIERPIĄCYCH NA STRES I BEZSENNOŚĆ – dostarczenie tlenu pomaga zrelaksować się i zasnąć. Relaks oznacza zwolnienie pulsu i zmniejszenie ciśnienia krwi w ciągu 2-3 minut.
IMPREZOWICZÓW – im więcej dostarczymy tlenu do ciała, tym szybciej alkohol zostanie zneutralizowany do nieszkodliwych nam substancji.
KIEROWCÓW – odbudowuje czujność i szybkość reakcji oraz zmniejsza senność i ziewanie podczas długich monotonnych tras.
KULTURYSTÓW – tlen to źródło energii dla mięśni i mózgu. Wielu ludzi takich jak sportowcy czy aktorzy używa tlenu, by zachować nie tylko swoje zdrowie, ale także popularność.
OTYŁYCH – tlen jest najważniejszym czynnikiem w procesie metabolizmu przy spożywaniu posiłków tłustych oraz wysoko węglowodanowych, jak i cukrów czy alkoholu. Nasz organizm musi zużyć więcej tlenu do rozbicia tych substancji niż np. białek.
PODRÓŻUJĄCYCH – tlen spowoduje, że twoje nogi już nie będą zdrętwiałe i niedokrwione z powodu jego ograniczonej ilości na wysokościach, w które wznosi się samolot.
PRZEWLEKLE CHORYCH – przy zwiększonej ilości czystego tlenu szybciej zachodzi usuwanie z organizmu wirusów i bakterii.
SPORTOWCÓW – Zwłaszcza ci biorący udział w treningu wysokogórskim, gdzie tlen jest bardzo rozrzedzony- spróbujcie ten produkt! Pozwoli to wam osiągnąć lepsze rezultaty w końcowym efekcie treningu . Tlen pomaga natychmiast zlikwidować zmęczenie po wysiłku. Uspokaja puls i aktywuje krążenie krwi oraz wytwarza witalność i energię.SPOSÓB UŻYCIA
Zdejmij pokrywkę i maskę butelki. Maskę stroną z większym łukiem trzymaj do dołu i włóż do otworu butelki. Nałóż maskę na usta i nos oraz naciśnij przycisk 1-2 sek., w tym samym czasie wdychaj uwolniony tlen. Po użyciu nałóż z powrotem maskę z pokrywką.
WAŻNE
Ważne wskazówki:
Trzymać z dala od źródeł ciepła gorących powierzchni, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu.
Chronić przed światłem słonecznym i temperaturą przekraczającą 40 stopni Celsjusza.
Chronić przed dziećmi.
Ne palić, nie przekłuwać.
Przechowywać w dobrze wentylowanych miejscu.
SKŁADNIKI
: 99% tlen, 1% powietrze atmosferyczne.

Opakowanie:
  • wielkość: 65x350mm,
  • waga: 175g,
  • objętość gazu: 14L,
  • pojemność: 1L,
  • ciśnienie: 14bar.
Podmiot odpowiedzialny:
Producent:
Xi'an Arooxy Technology Co., Ltd.

Importer:
Elmarr,
Ul. Słoneczna 5,
56-500 Syców.
Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.


Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.