Opinie o Nas

Ketokaps Max 50 mg 20 kapsułek

10,90 zł

Producent: Hasco-Lek S.A.
Kod: 3768722
EAN: 5909991437992
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Ketokaps Max 

Status:

Lek bez recepty

Ketokaps Max jest lekiem o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Lek stosowany jest w objawowym leczeniu ostrego bólu różnego pochodzenia o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

SKŁAD

Substancją czynną leku jest ketoprofen. 1 kapsułka zawiera 50 mg ketoprofenu.

Pozostałe składniki (substancje pomocnicze) to: makrogol 400, potasu wodorotlenek 50 %, woda oczyszczona oraz otoczka kapsułki o składzie: żelatyna, sorbitol ciekły, częściowo odwodniony, czerwień koszenilowa (E 124), woda oczyszczona.

WSKAZANIE

Lek Ketokaps Max stosowany jest w objawowym leczeniu ostrego bólu różnego pochodzenia (np. bóle mięśniowe i kostno-stawowe, ból głowy, ból zębów, bolesne miesiączkowanie) o nasileniu łagodnym do umiarkowanego.

DZIAŁANIE

Ketokaps Max jest lekiem o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbólowym i przeciwgorączkowym

DAWKOWANIE

Ten lek należy zawsze stosować dokładnie tak, jak to opisano w tej ulotce dla pacjenta lub według zaleceń lekarza lub farmaceuty. W razie wątpliwości należy zwrócić się do lekarza lub farmaceuty.

Lek podaje się doustnie. Kapsułkę należy połknąć w całości (nie rozgryzać), popijając co najmniej połową szklanki wody.

Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez najkrótszy okres konieczny do złagodzenia objawów. Jeśli w przebiegu zakażenia jego objawy (takie jak gorączka i ból) utrzymują się lub nasilają, należy natychmiast skonsultować się z lekarzem.

Dorośli i młodzież w wieku powyżej 15 lat: Zalecana dawka to 1 kapsułka do 3 razy na dobę, co 6 do 8 godzin.

PRZECIWWSKAZANIA

Kiedy nie stosować leku Ketokaps Max

  • jeśli pacjent ma uczulenie na ketoprofen lub którykolwiek z pozostałych składników tego leku
  • jeśli u pacjenta wystąpiła w przeszłości duszność, napad astmy oskrzelowej, obrzęk błony śluzowej nosa lub reakcja skórna (obrzęk skóry lub swędząca wysypka) albo innego rodzaju reakcja alergiczna po zastosowaniu ketoprofenu lub podobnie działających leków (takich jak kwas acetylosalicylowy lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (tzw. NLPZ));
  • jeśli pacjentka jest w trzecim trymestrze ciąży (patrz niżej „Ciąża, karmienie piersią i wpływ na płodność”)
  • jeśli u pacjenta występuje czynna choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy albo występowało u niego w przeszłości krwawienie z przewodu pokarmowego, owrzodzenie lub perforacja przewodu pokarmowego
  • jeśli u pacjenta występuje ciężka niewydolność serca, wątroby lub nerek
  • jeśli u pacjenta występuje skaza krwotoczna (skłonność do krwawień)

DODATKOWE

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.