Opinie o Nas

Test Antygenowy COVID-19-CHECK-1 1op - 2 szt

99,00 zł

Kod: 9102117
EAN: 3700083420111
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Test COVID-19 CHECK-1 ANTIGEN - charakterystyka

Test na antygen COVID-19-CHECK-1 ANTIGEN to szybki test immunodiagnostyczny do wykrywania białka nukleokapsydu SARS-CoV-2 w próbce z wymazu z nosa. Czułość testu 98% i swoistość testu 100% - w odniesieniu do metody referencyjnej PCR. Test można wykonywać u dzieci.

Test może wykonać osoba bez objaww lub osoba, u której objawy trwają krócej niż 7 dni. W przypadku zakażenia SARS-CoV-2 może pojawić się wiele objawów, w tym gorączka, kaszel, ból gardła, utrata smaku, utrata węchu oraz wysypka.

Zaleca się wykonanie testu w ciągu 5 dni od wystąpienia objaw w lub w ciągu 7 dni od kontaktu z osobami zakażonymi w przypadku braku widocznych objawów. Test można wykonać o dowolnej porze dnia.

Sposób użycia

 1. Włóż wymazówkę do wnętrza nozdrza na głębokość od 4-5 cm, a następnie obróć 5 razy wzdłuż błony śluzowej nosa.
 2. Po pobraniu próbki z nosa odkręć nakrętkę butelki z zakraplaczem zawierającej roztwór ekstrakcyjny i włóż wymaz z nosa bezpośrednio do roztworu.
 3. Energicznie obracaj wymazówkę zanurzoną w roztworze.
 4. Zakręć i złam końcówkę nakrętki butelki.
 5. Dodaj dokładnie 2 dobrze uformowane krople (bez pęcherzyk w powietrza) do dołka próbkowego.
 6. Odczytaj wynik testu po 20 minutach.
 7. Należy zachować szczególną ostrożność w przypadku wykonywania testu u osób poniżej 15 roku życia (podczas pobierania wymazu z nosa wymazówkę należy włożyć do nozdrza na odpowiednio mniejszą głębokość).

Ostrzeżenia

Wynik pozytywny oznacza, że test wykrył antygen wirusa, skontaktuj się z lekarzem, aby pokazać wynik badania. Następnie lekarz zadecyduje, czy należy wykonać dodatkową diagnostykę. Obecność wirusa niekoniecznie oznacza, że rozwinie się u ciebie ciężka postać choroby, ale należy podjąć niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć przeniesienia wirusa na inne osoby. Tylko lekarz może postawić diagnozę na podstawie badania lekarskiego i dodatkowych wyników badań.

Zawartość:

Opakowanie zawiera materiały niezbędne do wykonania badania:

 • 2 aluminiowe, szczelne torebki, z których każda zawiera: 1 urządzenie testowe oraz 1 saszetkę z pochłaniaczem wilgoci Test powinien pozostać w szczelnie zamkniętym opakowaniu do momentu użycia. Nie używaj saszetki z pochłaniaczem wilgoci.
 • 2 sterylne wymazówki do pobierania próbek z nosa.
 • 2 butelki z zakraplaczem, z których każda zawiera 0,5 ml roztworu ekstrakcyjnego.
 • 1 ulotka z instrukcją użytkowani.

Producent / Podmiot odpowiedzialny: VEDA.LAB

Pozwolenie: CE*

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.