Opinie o Nas

Ibufen Aroma na Katar plastry 5 szt

14,90 zł

Producent: POLPHARMA
Kod: 9102026
EAN: 5903060618572
BLOZ7: 9102026
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

Ibufen Aroma na KatarIbufen Aromana katar to samoprzylepne plastry nasączone naturalnymi olejkami eterycznymi. Ich działanie opiera się na stopniowym uwalnianiu naturalnych substancji eterycznych które ułatwiają oddychanie, a także redukują dyskomfort pojawiający się podczas kataru i przeziębienia. Plastry Ibufen Aroma na katar niwelują uczucie zatkanego nosa, wpływając tym samym na jakość snu. Plastry Ibufen Aroma na katar stosuje się u osób dorosłych i dzieci powyżej 18 miesięcy.

Zastosowanie: umożliwienie swobodnego oddychania i likwidacja dyskomfortu związanego z niedrożnością nosa.

Sposób użycia: otworzyć opakowanie. Usunąć warstwę ochronną z plastra i przykleić go bezpośrednio na ubranie (np. na piżamę) na wysokości klatki piersiowej. U dzieci w wieku poniżej 36 miesięcy plaster należy przykleić poza zasięgiem twarzy i rączek dziecka (np. na szafce przy łóżeczku). Działanie naturalnych substancji eterycznych, którymi nasączone są plastry Ibufen Aroma na katar, utrzymuje się do 8 godzin, w związku z czym zaleca się stosowanie plastra zarówno w dzień jak i w nocy.

Ostrzeżenia: nie stosować w przypadku stwierdzonej alergii na którykolwiek ze składników produktu, u osób z astmą, padaczką, z obniżonym progiem drgawkowym, a także u dzieci, u których w przeszłości występowały drgawki. Nie stosować bezpośrednio na skórę. Unikać kontaktu z oczami, błonami śluzowymi i ranami. Stosować jednorazowo jeden plaster, po zużyciu wyrzucić. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 18 miesięcy.

Składniki: olejek miętowy (z obniżona zawartością mentolu), olejek lawendowy, olejek rozmarynowy, olejek sosnowy, eukaliptol, linalol. Substancje zawarte w olejkach eterycznych mogące wywołać reakcje alergiczne: mentol, limonen, geraniol, alkohol benzylowy, eugenol.

Podmiot odpowiedzialny:

Medana Pharma SA ul. Wł. Łokietka 10 98-200 Sieradz

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.