Opinie o Nas

Rowachol 50 kapsułek import równoległy

26,21 zł

Producent: INPHARM
Kod: 5811608
EAN: 5909997218922
BLOZ7: 5811608
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

ROWACHOL

 

Status:

Lek bez recepty

 

Działanie:

Rowachol jest lekiem, który powoduje ustępowanie łagodnych dolegliwości spowodowanych kamicą żółciową. Rowachol® zmniejsza wydzielanie cholesterolu do żółci, utrzymując jej prawidłowy przepływ i zapobiegając tworzeniu się kamieni.

Rowachol® ma działanie rozkurczowe i przeciwzapalne, zmniejszając bolesny skurcz przewodów żółciowych i rozluźniając mięśnie gładkie.

Wykazano dużą skuteczność preparatu Rowachol® zarówno przeciwko bakteriom Gram-dodatnim, jak i Gram-ujemnym.

Rowachol® ma korzystny wpływ na żółć, poprawiając metabolizm wątrobowy i zabezpieczając przed ponownym tworzeniem się kamieni

Rowachol® zapewnia bezpieczne i skuteczne złagodzenie objawów niestrawności pochodzenia żółciowego.

 

Składniki:

(1 kapsułka): alfa-pinen 13,6 mg; beta-pinen 3,4 mg; camphen 5,0mg; cineol 2,0mg; menthon 6,0mg; menthol 32,0mg; borneol 5,0mg
substancje pomocnicze: oliwa z oliwek 33,0mg
substancje pomocnicze: żelatyna, glicerol 85%, hydroksybenzoesan etylu, hydroksybenzoesan propylu, wodny roztwór miedziowego kompleksu chlorofilu.

 

Dawkowanie:

Dorośli jeśli lekarz nie zaleci Inaczej 1 kapsułka, 3-4 razy na dobę, 30 minut przed posiłkami.

Dzieci od 6 do 14 lat: Jeśli lekarz nie zaleci Inaczej 1 kapsułka, 1 -2 razy na dobę, 30 minut przed posiłkami. 

 

Opakowanie:

Opakowanie zawiera 50 kapsułek .

 

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Uwagi:

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

 

Przeciwwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, ciąży, okresu karmienia piersią, ostrych stanów zapalnych dróg żółciowych, uszkodzeń wątroby. 

Zachować szczególną ostrożność stosując Rowachol jeśli: wystąpiły objawy bólowe, kolka żółciowa. W przypadku wystąpienia powyższych objawów należy skontaktować się z lekarzem. 

Leku nie należy stosować u dzieci poniżej 6 roku życia. 

Działania niepożądane:

Odbijanie i smak miętowy w ustach.

 

Podmiot odpowiedzialny:

Inpharm Sp. z o.o. ul. Genewska 6A 03-963 Warszawa

Leki i preparaty sprowadzone w ramach importu równoległego są takie same jak te sprzedawane w dobrze znanych kolorowych opakowania przez producentów w Polsce. Jedyna różnica to opakowanie, które nie wpływa na skuteczność terapeutyczną i jakość leku. Nie są to leki generyczne – odpowiedniki, ale dokładnie te same produkty lecznicze, tyle że wyprodukowane na innych niż polski rynek europejski. W Polsce leki z importu równoległego dostępne są w kartonikach oraz oryginalnych opakowaniach zagranicznych z polskojęzyczną naklejką. Zmiana opakowania jest konieczna, by na leku znalazły się wszystkie niezbędne informacje w języku polskim.

 

Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie zapraszamy ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.