Opinie o Nas
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Informacje


Solgar partner
Ceneo zaufane opinie
Nowość

TIK' ALERT Test do wczesnego wykrywania infekcji Borrelia (bolerioza) 1 szt.

34,55 zł

Kod: 9082794
EAN: 3700083470024
BLOZ7: 9082794
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Ilość:szt.

TIK' ALERT SZYBKI TEST DO WCZESNEGO WYKRYWANIA INFEKCJI BORRELIA PRZENOSZONEJ PRZEZ KLESZCZE
Status:

Wyrób medycznyDziałanie:

Dla osób, które podejrzewają lub zauważyli ukąszenie kleszcza, dla osób, które często przebywają w lasach, parkach, ogródkach działkowych.

Test na boreliozę TIK’ALERT® wykrywa wczesną infekcję Borrelia (przeciwciała IgM) w krwi uzyskanej z nakłucia palca w przypadku ukąszenia kleszcza.Sposób użycia:

umyj ręce mydłem i opłucz pod bieżącą wodą. Rozerwij aluminiową torebkę wzdłuż krawędzi, a następnie wyjmij płytkę testową oraz plastikową pipetę. Wyrzuć torebkę z pochłaniaczem wilgoci. Dociśnij mocno mały pomarańczowy element, aż usłyszysz kliknięcie wskazujące, że urządzenie jest aktywowane. Zdejmij pomarańczowy element, obracając go w prawo lub w lewo. Zdezynfekuj opuszek środkowego lub wskazującego palca dłoni. Aby zwiększyć ukrwienie, pomasuj wybrany opuszek palca. Mocno dociśnij lancet do zdezynfekowanej części opuszka, tak aby znajdował się w bezpośrednim kontakcie ze skórą. Naciśnij przycisk wysuwający lancet. Końcówka nakłuwacza schowa się automatycznie, zapewniając bezpieczeństwo po jego użyciu. Delikatnie masuj nakłuty opuszek palca, aby uzyskać krople krwi. Nie uciskając pipety, zbliż jej końcówkę do kropli krwi. Krew migruje przez kapilarę aż do linii wyznaczonej na pipecie. Za pomocą masażu możesz uzyskać kolejną kroplę krwi, jeżeli linia na pipecie nie została osiągnięta. W miarę możliwości należy unikać wciągania do pipety pęcherzyków powietrza. Przenieś pobraną krew do dołka próbkowego płytki testowej poprzez ściśnięcie końcówki pipety. Poczekaj aż cała pobrana próbka krwi znajdzie się w dołku próbkowym. Odkręć niebieską nakrętkę (biała nakrętka zostaje dokładnie przykręcona), a następnie dodaj 4-5 kropli diluentu do dołka próbkowego. Odczytaj wynik testu po 10 minutach. Nie interpretuj wyniku testu po 15 minutach.Opakowanie:

Opakowanie zawiera 1 aluminiowa, szczelna torebka zawierająca: 1 płytkę testową, 1 plastikową pipetę, 1 saszetkę z pochłaniaczem wilgoci, 1 butelka z zakraplaczem zawierająca 1ml diluentu, 1 sterylny lancet (nakłuwacz) do pobierania krwi, 1 ulotka z instrukcją użytkowania.Przechowywanie:

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.Podmiot odpowiedzialny:

ZBADAJSIE Sp. z o.o.Dostawa / odbiór produktu:

Odbiór osobisty zamówionych produktów możliwy jest w naszych aptekach. W celu poznania lokalizacji najbliższej apteki, która zrealizuje Państwa zamówienie ZAPRASZAMY TUTAJ. Dostawa do aptek realizowana jest bezpłatnie w terminie 24-72h.

Zdjęcie ma charakter informacyjny. Produkty na zdjęciach mogą nieznacznie różnić się od oferowanych w sprzedaży.

Dokładamy wszelkich starań, aby zawarte w tym miejscu dane były rzetelne, wyczerpujące i aktualne. Jednak mają one charakter wyłącznie informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do jakichkolwiek roszczeń.Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji!

Napisz recenzję
Akceptuję

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.